Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Chris Pine, "Newsflash"te Walter Cronkite'e Hayat Verecek!
  2 Ağu 2019 - 12:00
  facebook Tweet

  Chris Pine, Newsflash'te Seth Rogen'ın yerini aldı.

  Star Trek serisinin başarılı oyuncusu Chris Pine'ın, tarihi biyografi türündeki "Newsflash" filminin başrolünü üstleneceği resmi olarak duyuruldu. David Gordon Green'in yönetmenliğini üstleneceği John F. Kennedy suikasti konulu film, uzun süredir geliştirme aşamasında bulunuyordu.

  Star Trek serisi, Wonder Woman, I Am The Night, Into The WoodsJack Ryan: Shadow Recruit gibi yapımların yıldız oyuncusu Chris Pine, "Newsflash" filminde Seth Rogen'ın yerine getirildi. 2017 yılından beri geliştirilen biyografik film projesinde ilk olarak başrole ünlü komedyen Seth Rogen getirilmişti. Oyuncu ünlü haber spikeri Walter Cronkite'i canlandıracaktı. Ancak yeni bir gelişmeyle, Rogen'ın yerini Pine'ın aldığı duyuruldu. Newsflash filminde 22 Kasım 1963 yılına gideceğiz. Suikaste kurban giden Amerika Başkanı John F. Kennedy'nin öldürüldüğü gün Walter Cronkite, Kennedy'nin ölümünü ülkeye duyuran isimlerden biri olmuştu. Haber spikeri Cronkite, her ne kadar Kennedy'nin ölümünü duyuran ilk isim olmasa da, sözleriyle en çok akılda kalan isim olmuştu. Şimdi ise Cronkite'in o gün yaşadıkları, beyaz perdeye aktarılıyor.

  Biyografik dram filmi Newsflash'in senaryosunu yeni bir senarist olan Ben Jacoby yazdı. Jacoby, korku türündeki The First Omen filminin senaryosunu da kaleme alacak. Newsflash'in yönetmenliğini ise eleştirmenler tarafından oldukça beğenilen Halloween, Prince Avalanche, Joe, Pineapple Express, Snow Angels, George Washington gibi yapımlarda imzası bulunan David Gordon Green üstleniyor. Söylentilere göre, Chris Pine'a filmde eşlik edecek isimler arasında televizyon yapımcısı Don Hewitt rolünde Avengers filmlerinin Hulk'ı canlandıran yıldız oyuncusu Mark Ruffalo ve gazeteci Dan Rather'a hayat vermesi beklenen yıldızı parlayan oyuncu Logan Lerman bulunuyor. Ruffalo ve Lerman ile henüz anlaşma yapılmadı. Bilindiği üzere Walter Cronkite, Dan Rather ve Don Hewitt, CBS kanalı haber merkezinin çalışanları arasında yer alıyordu. Bu isimlerin yanı sıra filmde Jim Aubrey'nin de yer alması bekleniyor. Aubrey ise CBS kanalının başkanı olarak tanınıyor.

  Newsflash'in izleyicileriyle ne zaman buluşacağı henüz bilinenler arasında yer almıyor. Başrol oyuncusu Chris Pine'ın ise şimdilik Wonder Woman 1984 projesi ile meşgul olduğu biliniyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
   The French Dispatch Fragman
  Acı Kiraz Fragman
  Run Fragman
  Görünmez Adam Altyazılı Teaser (2)
  Dream Horse Fragman
  9 Kere Leyla Teaser
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Patrick Stewart, Nasıl Sir Ian McKellen ile Dost Olduklarını Anlattı
  HABERLER - Sanatçılar
  26 Şubat 2020 Çarşamba
  Charles Murray, Sammy Davis Jr. Filmi Yazacak
  HABERLER - Sanatçılar
  26 Şubat 2020 Çarşamba
  Neil deGrasse Tyson, "Marriage Story"yi "Divorce Story" Yapmak İstiyor
  HABERLER - Sanatçılar
  25 Şubat 2020 Salı
  Neil deGrasse Tyson, "Marriage Story"yi "Divorce Story" Yapmak İstiyor
  Phoebe Waller Bridge "Ölmek İçin Zaman Yok" Senaryosunu Nasıl Değiştirdi?
  HABERLER - Sanatçılar
  25 Şubat 2020 Salı
  Phoebe Waller Bridge "Ölmek İçin Zaman Yok" Senaryosunu Nasıl Değiştirdi?
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top