Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Masallardan Geriye Kalan"dan Duygu Yüklü Müzik Klibi!
  9 Ağu 2019 - 09:00
  facebook Tweet

  Masallardan Geriye Kalan'ın "Affedebilsem Kendimi" isimli aşk şarkısı yayınlandı.

  Yerli romantik film "Masallardan Geriye Kalan"dan aşk dolu bir şarkı yayınlandı. Aynı zamanda filmin başrolünde yer alan başarılı oyuncu Özgür Çevik'in sesinden dinlediğimiz şarkı, "Affedebilsem Kendimi" adını taşıyor. Filmde Özgür Çevik'e İlayda Akdoğan eşlik ediyor.

  "Yılın en sıradışı aşk hikayesi" olarak tanımlanan "Masallardan Geriye Kalan"ın yapımcılığını Türk Sineması ve televizyonlarda birçok önemli işe imza atan Birol Güven üstleniyor. İddialı müzikleriyle akıllarda yer edinmeyi hedefleyen romantik film "Masallardan Geriye Kalan" Sevgililer Günü'nde izleyicileriyle buluşacak. Filmin konusu ise şöyle: Masallardan Geriye Kalan, üniversitede doçent olan bir adam ile yüksek lisans öğrencisi bir kız arasında yaşanan aşkı konu ediyor. Evren ve Hece arasında beklenmedik bir zamanda, hızla gelişen aşkı konu edinen filmde, aşkın karşı taraftan çok kişinin kendisiyle ilgili olduğu gözler önüne seriliyor.

  "Masallardan Geriye Kalan" filminin yönetmen ve senarist koltuğunda Dünyanın En Güzel Kokusu, Yanımda Kal, Sizi Seviyorum, Doksanlar gibi yapımlarda imzası bulunan Mustafa Uğur Yağcıoğlu bulunuyor. Eskişehir, Brugge, Paris, Köln'ü arkaplanına alan "Masallardan Geriye Kalan"ın oyuncu kadrosunda Yabancı Damat, Mazi Kalbimde YaradırKırgın Çiçekler gibi dizilerden ve Kaygı filminden tanıdığımız başarılı oyuncu Özgür Çevik; Fransa yapımı Mustang filminde başarılı bir performans sergileyerek akıllarda yer edinen İlayda Akdoğan; Dünyanın En Güzel Kokusu, Beni UnutmaHayat Sana Güzel gibi filmlerde yer almasının yanı sıra tiyatro alanında da başarısını kanıtlayan Tuba Ünsal yer alıyor.

  Şarkılarını Özgür Çevik'in seslendirdiği romantik film "Masallardan Geriye Kalan", 14 Şubat 2020 tarihinde sinemalardaki izleyicileriyle buluşmak için hazırlıklarını sürdürüyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top