Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Noomi Rapace'lı “Angel of Mine”dan Poster Var!
  12 Ağu 2019 - 12:27
  facebook Tweet

  Noomi Rapace'lı “Angel of Mine” filminden poster yayınlandı.

  Gerilim türündeki "Angel of Mine" filminden yeni bir poster yayınlandı. Gelen posterde filmin başrollerinde yer alan oyuncuları görüyoruz. Poster sloganı, "Her sırrın iki tarafı vardır" olan gerilim filmi "Angel Of Mine", kızını kaybettikten sonra bunalıma giren ve başka bir kadının çocuğunun, kendi çocuğu olduğunu düşünen bir kadının öyküsünü konu ediyor. 

  Gerilim türündeki filmin konusu ise şöyle: Lizzie, kocası ile boşanma aşamasında olan bir kadındır. Genç kadın hayatını işine ve 11 yaşındaki oğlu Thomas’a adar. Ancak bir tesadüf eseri tanıştığı 7 yaşındaki Lola, genç kadının geçmişe yolculuk yapmasına neden olur. Lizzie, yıllar önce yaşadığı korkunç olayın etkisinden hala çıkamamıştır. Yıllar önce kızının doğumu sırasında çıkan yangın yüzünden çocuğunu kaybeden Lizzie, karşısında Lola’yı görünce onun kızı olduğunu düşünür. Lola’ya yakın olmak için küçük kızın annesi ile yakınlaşmaya başlayan Lizzie, bir süre sonra onların çevresinden ayrılmaz hale gelir. Lizzie’nin bu tavırlarından endişe duyan yakınları, onu engellemeye çalışsa da kimse başarılı olamaz. Saplantı haline getirdiği durum yüzünden ailesi ve oğlu ile arası açılan Lizzie, vazgeçmeden Lola’nın kızı olduğunu iddia etmeye devam eder...

  Ejderha Dövmeli Kız ile yıldızı parladıktan sonra pek çok yapımda karşımıza çıkan Noomi RapaceChuck dizisinin güzel oyuncusu Yvonne Strahovski ve Hobbit serisinden Güzel ve Çirkin'e dek pek çok gişe hiti filmde gördüğümüz yakışıklı aktör Luke Evans'ın başrollerini üstlendiği gerilim filminin yönetmenliğini, Nicole Kidman’ın başrolünü üstlendiği 2015 yapımı “Fırtınanın Ortasında” ile tanıdığımız Kim Farrant üstleniyor. Senaryoda ise Luke Davies ve David Regal ikilisinin imzası bulunuyor.

  2008 yapımı gerilim türündeki Fransız filmi "L’Empreinte de L’Angel"den uyarlanan gerilim filmi "Angel Of Mine"ın yurt dışındaki izleyicileriyle 30 Ağustos 2019 tarihinde sinemalarda buluşması beklenenler arasında yer alıyor. Filmin ülkemizde vizyona girip girmeyeceği ise henüz belirsizliğini koruyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top