Beyazperdem
  James Wan'in Gizli Korku Filmine Annabelle Wallis Katıldı!
  22 Ağu 2019 - 09:00
  facebook Tweet

  James Wan'in yeni filminin ilk oyuncusu belli oldu.

  Başarılı korku filmleriyle tanınan yönetmen James Wan'in yeni ve gizli bir projesinin olduğu geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkmıştı. İsmi hala belli olmayan korku türündeki filmin oyuncu kadrosuna sonunda bir isim eklendi. Bu isim ise Annabelle filminden tanıdığımız Annabelle Wallis oldu.

  Testere serisi, The Conjuring serisi, Insidious serisi, Death Silence, Fast and Furious 7 , Aquaman gibi filmlerin yönetmenliğini üstlenen yetenekli yönetmen James Wan, Aquaman başarısından sonra korku filmlerine geri dönüyor. Ancak proje ile ilgili hiçbir detay paylaşılmadı. Yalnızca filmin başrolüne The Mummy, Kral Arthur: Kılıç Efsanesi, Peaky BlindersThe Loudest Voice gibi yapımlardan tanıdığımız güzel oyuncu Annabelle Wallis'in getirildiği duyuruldu. Bilindiği üzere James Wan ve Annabelle Wallis, daha önce de Annabelle serisinin ilk filminde birlikte çalışma imkanı yakalamıştı.

  James Wan'in gizli korku filmi projesi, Ingrid Bisu'nun yazdığı senaryo ile beyaz perdeye taşınacak. Bisu, daha önce de James Wan'in yapımcısı olduğu ve The Conjuring evrenine bağlı olan The Nun'da oyuncu olarak karşımıza çıkmıştı. James Wan, yeni filminin yönetmenliğini üstlenmesinin yanı sıra yapımcı da olacak. Filmin çekimlerine önümüzdeki sonbahar aylarında Los Angeles'ta başlanacak. Bilindiği üzere, James Wan'in yaratıcısı olduğu The Conjuring filmleri, toplamda 1.8 milyar dolarlık gişe hasılatı elde etti. Üstelik bütçe yalnızca 138 milyon dolardan ibaretti. Böylece The Conjuring serisi, Godzilla filminden sonra en büyük gişe hasılatı elde eden korku yapımları oldu.

  James Wan'in yönetmenliğini üstlendiği Aquaman ise DC Sinematik Evreni'nin başarılı ikinci filmi olarak kabul ediliyor. Wonder Woman'dan sonraki en iyi film olan Aquaman, dünya çapında 1.1 milyar dolarlık hasılat elde etmişti. Böylece James Wan, Aquaman 2 için de Warner ve DC ile anlaşma sağlamayı başarmıştı. Diğer yandan yönetmen, The Nun'ın devamı için de hazırlıklarını sürdürüyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Bağlılık Aslı Fragman
  Hareket Sekiz Fragman (2)
  Bir Şans Daha Altyazılı Fragman
  Little Monsters Red Band Fragman 2
  Kara Noel Altyazılı Fragman
  Devil's Revenge Orijinal Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Joker Yıldızı Joaquin Phoenix'in Yeni Projesi Belli Oldu!
  HABERLER - Sanatçılar
  20 Eylül 2019 Cuma
  "The Craft" Oyuncuları Belli Oldu!
  HABERLER - Sanatçılar
  20 Eylül 2019 Cuma
  Salma Hayek, Kit Harrington'a Hayran!
  HABERLER - Sanatçılar
  18 Eylül 2019 Çarşamba
  Ghostbusters'da Paul Rudd'un Rolü Ne Olacak?
  HABERLER - Sanatçılar
  18 Eylül 2019 Çarşamba
  Brad Pitt, Oscar İle İlgilenmiyor!
  HABERLER - Sanatçılar
  17 Eylül 2019 Salı
  Brad Pitt, Oscar İle İlgilenmiyor!
  Dan Aykroyd Kesin Olarak Yeni Ghostbusters'da Yer Alacak!
  HABERLER - Sanatçılar
  17 Eylül 2019 Salı
  Dan Aykroyd Kesin Olarak Yeni Ghostbusters'da Yer Alacak!
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top