Beyazperdem
  Brie Larson, Thor'un Çekici İle Yine Hava Attı!
  22 Ağu 2019 - 15:00
  facebook Tweet

  Brie Larson'a Natalie Portman'dan yanıt gecikmedi!

  Marvel Sinematik Evreni'nin en yeni üyelerinden olan Captain Marvel'a hayat veren Brie Larson, yaptığı paylaşımla 2 milyona yakın beğeni aldı. Sosyal medya paylaşımında Larson, Thor'un çekicini kaldırdığı bir görsele yer verdi. Buna yeni kahraman Natalie Portman'dan yanıt gecikmedi.

  2019 yılı içerisinde yeni kadın kahramanımız Carol Danvers'ı Captain Marvel filminde izleme şansı yakalamıştık. Bunun ardından Avengers: Endgame'de yer almıştı. Ancak filmin asıl Avengers ekibi ile ilgili olduğu gerekçesiyle Captain Marvel'a çok az yer verilmişti. Az yer verilmesine rağmen önemli bir kahraman olduğunu da kanıtlamıştı. Endgame'de Captain Marvel'ın Thanos'a karşı zorlanmadan karşı koyabilecek bir kahraman olduğunu görmüştük. Şimdi ise Brie Larson bu güce bir kez daha gönderme yaparak Thor'un çekicini kaldırdığı bir görsel paylaştı. Bu paylaşıma Natalie Portman'dan da yanıt geldi. Portman yanıtında, çekicin kendisine ait olduğunu vurguladı.

  Bu gönderiyi Instagram'da gör

  Not to be whatever, but....told you I could lift it 😇

  Brie (@brielarson)'in paylaştığı bir gönderi ()

  Bilindiği üzere Taika Waititi'nin imzasını taşıyacak olan Thor: Love and Thunder filminden itibaren esas kahraman Natalie Portman'ın canlandırdığı Jane Foster olacak. Chris Hemsworth'ün de filmde yer alacağı biliniyor, ancak onun Guardians of The Galaxy ekibine katıldığı söylenenler arasında bulunuyor. Thor, dünyaya taşınan Asgard halkının da yöneticisi olmayı reddetmiş ve Odin'in yerine geçmek istemeyip koltuğunu Valkyrie'ye bırakmıştı. Diğer yandan Thanos tarafından öldürülen Loki'nin, artık diğer kahramanlarla aynı zamanda yer almayacağı ve dizi ile birlikte alternatif bir evrende yaşayacağı düşünülüyor. Çünkü son olarak Loki, alternatif bir zaman diliminin geçmişinde sonsuzluk taşlarından biri alarak ortadan kaybolmuştu.

  Captain Marvel 2'nun ise hayata geçirileceği biliniyor. Ancak bunun için kesin bir zaman belirlenmedi. Vizyon tarihi belli olan Marvel filmleri arasında 5 Kasım 2021 ile Thor: Love and Thunder; 7 Mayıs 2021 tarihiyle Doctor Strange: In The Multiverse of Madness;  6 Kasım 2020 tarihiyle Eternals; 12 Şubat 2021 tarihiyle Shang-Chi and The Legend of The Ten Rings; 1 Mayıs 2020 tarihiyle Black Widow bulunuyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Black Widow Altyazılı Fragman
  Top Gun: Maverick Teaser
  Anne at 13,000 ft Fragman
  Sessiz Bir Yer 2 Altyazılı Teaser
   Jungle Cruise Altyazılı Fragman
  Candyman Orijinal Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Mark Hamill'den Hayranlarına Star Wars Mektubu
  HABERLER - Sanatçılar
  6 Nisan 2020 Pazartesi
  James Mangold, Indiana Jones 5 İçin Görüşmelere Devam Ediyor
  HABERLER - Sanatçılar
  6 Nisan 2020 Pazartesi
  Ryan Reynolds'tan Coronavirüs Konuşması!
  HABERLER - Sanatçılar
  3 Nisan 2020 Cuma
  Ryan Reynolds'tan Coronavirüs Konuşması!
  Scarlett Johansson, "Black Widow"un Bir Aile Dramı Olduğunu Söylüyor
  HABERLER - Sanatçılar
  3 Nisan 2020 Cuma
  Scarlett Johansson, "Black Widow"un Bir Aile Dramı Olduğunu Söylüyor
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top