Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Tomb Raider" Devam Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?
  5 Eyl 2019 - 09:30
  facebook Tweet

  Tomb Raider için vizyon tarihi belirlendi.

  Alicia Vikander'ın yeni nesil Lara Croft olarak karşımıza çıktığı "Tomb Raider"ın devam filmi için vizyon tarihi belirlendi. Resmi olarak yapılan duyuruya göre Ben Wheatley yönetmenliğinde olması planlanan Tomb Raider 2, 2021 yılı içerisinde izleyicileriyle buluşacak.

  Ex Machina, The Danish Girl, Kod Adı: Uncle, Seventh Son gibi yapımların yıldız oyuncusu Alicia Vikander'ı, bir kez daha Lara Croft olarak izleyeceğiz. İzleyiciler ve eleştirmenler tarafından çok iyi eleştiriler alamayan, ancak gişede 274 milyon dolar hasılat elde eden Tomb Raider'ın ikinci filminin ne zaman geleceği resmileştirildi. Duyurulanlara göre, Tomb Raider 2, 19 Mart 2021 tarihinde sinemalardaki izleyicileriyle buluşacak. Tomb Raider'ın yönetmen koltuğuna ilk filmde yer alan Roar Uthaug oturmuştu. Ancak yönetmen ile Tomb Raider 2 için anlaşma sağlanmadı. Onun boşalan koltuğunu Kill List, High-Rise, Down Terrace, Free Fire gibi yapımlardan tanıdığımız Ben Wheatley alacak.

  Tomb Raider'ın ilk filminin konusu ise şöyleydi: Babasının ortadan kaybolmasından yedi yıl sonra, 21 yaşındaki Lara küresel ticaret imparatorluğunun başına geçmeyi reddetmiş ve üniversite dersleri alırken bir yandan da Londra'da bir bisiklet kuryesi olarak çalışmaktadır. Ancak ortaya çıkan yeni bir antik eser sonucu babasının kayboluşunu araştırmaya başlar ve son gittiği yeri ziyaret eder: Japonya kıyılarında bir yerde bulunan gizemli bir adadaki bir mezar. Birdenbire Lara kendini yalnızca keskin zekası, dirayeti ve inatçı ruhuyla silahlanmış bir halde, dezavantajlı bir durumda olduğu bir maceranın içinde bulur. Lara, bilinmeyene doğru yolculuk ederken, kendi sınırlarının ötesine geçmeyi de öğrenmelidir...

  Tomb Raider, orijinalinde bir bilgisayar oyunu. İlk oyun 1996 yılında piyasaya sunulurken, son oyun ise 2018 yılında karşımıza çıktı. Playstation ve bilgisayar üzerinden oynanabilen oyun serisi, filmlerde olduğu gibi Lord Henshingly Croft'un kızı Lara Croft'un maceralarını konu ediniyordu. Lara, okulunu henüz bitiren 21 yaşındaki bir genç kızdı. Bir kayak tatilinin ardından uçakları düşmüş ve Lara, Himalayalar'ın tepesinde mahsur kalmıştı. Hayatta kalan tek kişi olan Lara, nasıl hayatta kalması gerektiğini en zor yoldan öğrenmişti.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Can Berdan
   İlk film kötü olduğu için ikincisiyle kurtarmaya çalışacaklar herhalde
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Bayi Toplantısı Fragman
  Ağır Romantik Fragman
  Nasipse Olur Fragman
  KİKİ - Lanet-i Cin Fragman
  9 Kere Leyla Teaser
  Brahms: The Boy II Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Yapım Aşamasında
  Bayi Toplantısı Bu Cuma Sinemalarda!
  HABERLER - Gündemdeki Filmler
  17 Şubat 2020 Pazartesi
  Eli Roth, Borderlands Oyununu Sinemaya Uyarlayacak
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  20 Şubat 2020 Perşembe
  Liam Neeson, Martin Campbell'in Yeni Filminde Rol Alacak!
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  20 Şubat 2020 Perşembe
  Tiffany Haddish, Willem Dafoe ve Tye Sheridan, Paul Schrader'ın Yeni Filminin Kadrosunda!
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  19 Şubat 2020 Çarşamba
  Tiffany Haddish, Willem Dafoe ve Tye Sheridan, Paul Schrader'ın Yeni Filminin Kadrosunda!
  Claire Denis'in Yeni Filminde Başroller Robert Pattinson ve Margaret Qualley'in!
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  18 Şubat 2020 Salı
  Claire Denis'in Yeni Filminde Başroller Robert Pattinson ve Margaret Qualley'in!
  Film Haberleri Yapım Aşamasında
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top