Beyazperdem
  Will Smith'in, Bilim Kurgu Türündeki "Brilliance"ta Özel Güçleri Olacak!
  9 Eyl 2019 - 12:00
  facebook Tweet

  Akiva Goldsman, Will Smith ile Brilliance üzerinde çalışmalara başladı.

  Son olarak Ang Lee imzalı Gemini Man ile sinemaseverleri heyecanlandıran Will Smith, yeni bir bilim kurgu projesi için Akiva Goldsman ile çalışmalara başladı. Brilliance adındaki bilim kurgu kitabının beyaz perde uyarlamasının başrolünde yer alması için Will Smith uzun süre önce düşünülmeye başlanmıştı. Ancak Brilliance hayata geçirilememişti.

  Marcus Sakey'in yazarı olduğu bilim kurgu türündeki Brilliance serisi, sonunda beyaz perdeye uyarlanacak. Kitapların konusu ise şöyleydi: Wyoming'de yaşayan küçük bir kızın, insanların zihnindeki en karanlık düşünceleri öğrenebilmek gibi bir yeteneği vardır. Aynı zaman Chicago'da bir kadın görünmez olabilme yeteneğine sahiptir. New York'ta bir adam ise borsa ile ilgili gerçek dışı tahminler yaparak büyük paralar kazanıyordur. Bu insanlara "brilliants" adı verilir. 1980 yılından bugüne insanlığın %1'i bu şekilde doğmaktadır. Bir federal ajan olan Nick Cooper da onlardan biridir. Cooper'ın ise öyle bir yeteneği vardır ki, kolaylıkla teröristleri avlayabiliyordur. Sonuncu hedefi, dünya üzerindeki en tehlikeli insanlardan biridir. Çünkü amacı iç savaş çıkarmaktır ve bu güce de sahiptir. Cooper'ın onu yakalayabilmesi için tüm değerlerini bir kenara itmesi ve kendi türüne ihanet etmesi gerekmektedir.

  Brilliance serisinin diğer kitapları arasında A Better World ve Written In Fire bulunuyor. Akiva Goldsman'ın Brilliance'ı üçlemeye dönüştürüp dönüştürmeyeceği bilinmiyor. Goldsman'dan önce, proje için anlaşma yapılan kişi Julius Onah olmuştu. X-Men ile karşılaştırılan Brilliance'ta Will Smith'in Nick Cooper'a hayat vermesi planlanıyor. Akiva Goldsman ile Will Smith daha önce de birlikte çalışmıştı. Çalıştıkları yapımlar ise I Robot ve I am Legend olmuştu. Will Smith şimdilerde Ang Lee imzalı Gemini Man'in vizyona girmesini bekliyor. Ayrıca geçtiğimiz günlerde Bad Boys For Life filminden bir fragman yayınlanmış ve yıllardır Miami'de görev yapan polisleri son kez bir arada göreceğimiz müjdelenmişti. Bunların yanı sıra Smith, Serena Williams'ın babası Richard Williams'ı canlandıracağı King Richard ve Netflix yapımı Bright'ın devam filmi Bright 2'da rol alacak.

  Brilliance'ın ne zaman hayata geçirileceği henüz bilinenler arasında yer almıyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Bağlılık Aslı Fragman
  Hareket Sekiz Fragman (2)
  Bir Şans Daha Altyazılı Fragman
  Little Monsters Red Band Fragman 2
  Kara Noel Altyazılı Fragman
  Devil's Revenge Orijinal Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Joker Yıldızı Joaquin Phoenix'in Yeni Projesi Belli Oldu!
  HABERLER - Sanatçılar
  20 Eylül 2019 Cuma
  "The Craft" Oyuncuları Belli Oldu!
  HABERLER - Sanatçılar
  20 Eylül 2019 Cuma
  Salma Hayek, Kit Harrington'a Hayran!
  HABERLER - Sanatçılar
  18 Eylül 2019 Çarşamba
  Ghostbusters'da Paul Rudd'un Rolü Ne Olacak?
  HABERLER - Sanatçılar
  18 Eylül 2019 Çarşamba
  Brad Pitt, Oscar İle İlgilenmiyor!
  HABERLER - Sanatçılar
  17 Eylül 2019 Salı
  Brad Pitt, Oscar İle İlgilenmiyor!
  Dan Aykroyd Kesin Olarak Yeni Ghostbusters'da Yer Alacak!
  HABERLER - Sanatçılar
  17 Eylül 2019 Salı
  Dan Aykroyd Kesin Olarak Yeni Ghostbusters'da Yer Alacak!
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top