Beyazperdem
  Kristen Stewart ve Christian Bale Robert Pattinson Hakkında Konuştu!
  9 Eyl 2019 - 14:15
  facebook Tweet

  Stewart ve Bale, Robert Pattinson için ne kadar sevindiklerinden bahsetti.

  Başarılı oyuncu Robert Pattinson'a, eski sevgilisi ve Twilight'taki rol arkadaşı Kristen Stewart'tan ve eski Batman Christian Bale'den destek geldi. Hem Stewart hem de Bale, Pattinson'ın Matt Reeves imzalı The Batman'de başrol olacak olması hakkında duyduğu heyecanı dile getirdi.

  Şimdilerde Charlie's Angels, Seberg ve Underwater tanıtımlarıyla meşgul olan Kristen Stewart, Toronto Film Festivali'ne katıldı ve orada verdiği röportajda Robert Pattinson hakkında konuştu. Başarılı oyuncu öncelikle Twilight serisinde Edward Cullen karakterine hayat vermesiyle ve Batman rolüne seçilmesiyle ilgili şu sözleri sarf etti: "Dünya üzerinde o rolü oynayabilecek tek insanmış gibi hissettim (Edward Cullen). Onun için çok mutluyum. Bu delice. Batman rolünü aldığını duyduğumda bunun harika olduğunu düşündüm." Ayrıca oyuncu, Pattinson'ın rol için gerekli olan elmacık kemiklerine kesinlikle sahip olduğunu ifade etti...

  Stewart'ın yanı sıra Nolan'ın Batman üçlemesinde başrol olan usta oyuncu Christian Bale de Ford V. Ferrari dünya prömiyeri için katıldığı Toronto Film Festivali sırasında Robert Pattinson hakkında konuştu. Bale, Matt Reeves'in yönetmen ve senarist koltuğuna oturacağı The Batman filminin başrolüne Pattinson'ın getirilmesini onayladığını ifade etti: "İyi seçim. O ilginç biri." Matt Damon ise şu sözlerle sohbete katıldı: "Safdie Kardeşler'in filminde neleri başardığını gördün mü? Muhteşemdi." 

  Pattinson, kendine gelen yorumların o kadar da iyi olmadığını belirtmişti. Herkesin üzgün olduğunu ve ekibinin eğer ki bir şeyleri batırırsa diye panik içinde olduklarını ifade etmişti. Batman kostümünü giyebilmesi için 5 kişiye ihtiyacı olduğunu söyleyen oyuncu, bunun biraz aşağılayıcı olduğunu dile getirmişti. Son olarak The Lighthouse'da rol alan ve Cannes'da fazlasıyla beğeni toplayan Pattinson'ın, Christopher Nolan'ın yeni filmi Tenet'te başrol olması bekleniyor. Ayrıca oyuncunun diğer projeleri arasında The Devil At The Time ve The Stars At Noon yapımları bulunuyor.

  Matt Reeves yönetmenliğindeki The Batman'in ülkemizdeki izleyicileriyle 25 Haziran 2021 tarihinde sinemalarda buluşması planlanıyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Bağlılık Aslı Fragman
  Hareket Sekiz Fragman (2)
  Bir Şans Daha Altyazılı Fragman
  Little Monsters Red Band Fragman 2
  Kara Noel Altyazılı Fragman
  Devil's Revenge Orijinal Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Joker Yıldızı Joaquin Phoenix'in Yeni Projesi Belli Oldu!
  HABERLER - Sanatçılar
  20 Eylül 2019 Cuma
  "The Craft" Oyuncuları Belli Oldu!
  HABERLER - Sanatçılar
  20 Eylül 2019 Cuma
  Salma Hayek, Kit Harrington'a Hayran!
  HABERLER - Sanatçılar
  18 Eylül 2019 Çarşamba
  Ghostbusters'da Paul Rudd'un Rolü Ne Olacak?
  HABERLER - Sanatçılar
  18 Eylül 2019 Çarşamba
  Brad Pitt, Oscar İle İlgilenmiyor!
  HABERLER - Sanatçılar
  17 Eylül 2019 Salı
  Brad Pitt, Oscar İle İlgilenmiyor!
  Dan Aykroyd Kesin Olarak Yeni Ghostbusters'da Yer Alacak!
  HABERLER - Sanatçılar
  17 Eylül 2019 Salı
  Dan Aykroyd Kesin Olarak Yeni Ghostbusters'da Yer Alacak!
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top