Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Rambo: Son Kan" Filminden Yeni Poster!
  10 Eyl 2019 - 21:12
  facebook Tweet

  "Rambo: Son Kan" filminden yeni bir poster yayınlandı.

  Aksiyon serisini yeniden dirilten Rambo: Son Kan'dan yeni bir poster yayınlandı. Sinemanın klasikleri arasında yer alan Rocky serisi, Creed filmleri, Kaçış Planı serisi gibi filmlerle efsaneleşen Altın Küre ödüllü oyuncu Sylvester Stallone'un başrolünde yer aldığı ikonik seriyi yeniden seyircilerin karşısına çıkaran devam filminden gelen posterde, ünlü kahramanı bir kez daha mücadeleye hazır halde görüyoruz.

  Devam filminin konusu; Eski bir asker olan John Rambo'yu Arizona'daki bir çiftlikte yaşarken yoğun bir şekilde Travma Sonrası Stres Bozukluğu ile baş etmeye çalışıyordur. Bulabildiği her yerde gündelik iş bulmaya çalışan ve hayatını idame ettirmeye çalışan Rambo, beladan uzak durmaya çabalamaktadır. Ancak günün birinde arkadaşı ve emlak müdürü Maria'dan aldığı haber bu durumu değiştirir. Maria'nın torunu bir parti için Meksika sınırını geçtikten sonra kaybolmuştur. Bu yüzden John, gençleri bulmak için sınırın güneyini dolaşır. Bu görev, Rambo'nun bir insan kaçakçılığı çetesini ortaya çıkarmasıyla birlikte oldukça tehlikeli bir hal alır. Rambo adaleti sağlamak için üvey kız kardeşi de kaçırılan bir gazeteci ile birlikte çalışmaya başlar. Rambo kaçırılan kızları kurtarmak ve acımasız bir suç liderini dize getirmek için bütün yeteneklerini kullanmak zorundadır...

  Apokalipto, Man on FireGet The Gringo gibi yapımlarda yardımcı yönetmenlik yapan Adrian Grunberg'in imzasını taşıyan yeni devam halkasında ikonik karakterine geri dönen emektar oyuncu Sylvester Stallone'un yanı sıra; “Faking It” ve “The Fosters” dizilerinden tanıdığımız genç yıldız Yvette Monreal ve Goya ödüllü İspanyol aktris Paz Vega,  “Karanlık Sular”, “Demir Yumruk” ve “Cennette Sorun Var” gibi filmlerde izlediğimiz İspanyol aktör Oscar JaenadaLouis Mandylor ve Sheila Shah gibi isimler bulunuyor. Filmin kötü adamı ise “Snowfall” dizisinde ve Dan Fogelman imzalı “Life Itself” filminde izlediğimiz Sergio Peris-Mencheta olacak.

  Absentia, South Beach gibi yapımların senaryosunu üstlenen Matthew Cirulnick ile Sylvester Stallone'un senaryosunda kalem oynattıkları yeni devam filmi "Rambo: Son Kan" Amerika'yla birlikte 20 Eylül tarihinde Türkiye'deki seyircilerinin karşısına çıkacak.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top