Beyazperdem
  Russo Kardeşler Marvel'a Nasıl Geri Dönmek İstiyor?
  12 Eyl 2019 - 12:00
  facebook Tweet

  Russo Kardeşler'den gelecek planlarıyla ilgili açıklama...

  Captain America: Winter Soldier, Civil WarAvengers: Infinity War ve Avengers: Endgame filmlerinin alkışlanan yönetmenleri Joe ve Anthony Russo, Marvel Sinematik Evreni'ne geri dönmek isteyebileceklerini açıkladı. Ancak Russo Kardeşler bu dönüşü Avengers benzeri bir film ile yapmak istemediklerini, X-Men dünyasına geçiş yapmak istediklerini belirttiler.

  Russo Kardeşler, Avengers serisi için iki beğeni kazanan filmini ve Marvel filmleri arasında apayrı bir yere sahip olan Winter Soldier ile Civil War'u çekmelerinin ardından şimdilik Marvel'dan emekli olmuşlar gibi görünüyor. Ancak yönetmenler Marvel Sinematik Evreni'ne geri dönmek istediklerini açıkça belirtiyorlar. Joe Russo bu konu hakkında şu sözleri sarf etti: "Ben John Byrne'ün X-Men çizimleriyle büyüdüm. The Thing, yani Ben Grimm büyürken favori karakterimdi. Silver Surfer da muhteşem bir karakter. Evrene açılmak eğlenceli olabilirdi. Yani ilgimizi çekebilecek çok fazla şey var. Sürdürdüğümüz yolculuktan ayrıldıktan sonra, istediklerimizi gerçekleştirmede bu derece hırslı ilerlemek bizi heveslendirdi. Onlarca yıl süren bu tutku ile bu ölçüde daha fazla hikaye anlatmak zorundayız."

  Joe ve Anthony Russo'nun Marvel'a geri dönüş yapıp yapmayacağını şimdilik bilemiyoruz. Russo Kardeşler'in yanı sıra evrenden ayrılan bir diğer karakter de Spider-Man olmuştu. Spider-Man için Disney daha fazla hak talep ettiği için Sony geri çekilmiş ve tüm hakları Marvel'ın elinden almıştı. Şimdi ise Sony, Spider-Man televizyon dizisi için hazırlıklara başlıyor. Russo Kardeşler'in ise gelecek projeleri arasında Tom Holland'ın başrolünde yer alacağı Cherry filmi bulunuyor. Cherry, travma sonrası stres bozukluğu yaşayan birini odağına alacak.

  Diğer yandan Kevin Feige, X-Men karakterlerinin haklarını Marvel'a geçirmeyi istiyordu. 20th Century Fox ve Disney'in birleşmesinin ardından Fantastic Four, Marvel'ın gelecek projeleri arasındaki yerini aldı. Ancak bu projenin yönetmenliğini kimin üstleneceği bilinmiyor. Bu durumda Russo Kardeşler için de yeni bir ümit doğuyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Little Monsters Red Band Fragman 2
  Kara Noel Altyazılı Fragman
  Bir Şans Daha Orijinal Fragman (3)
  Devil's Revenge Orijinal Fragman
  Nuh Tepesi Fragman
  Hareket Sekiz Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Michael B. Jordan Oyunculuğu Bırakmak İstiyor!
  HABERLER - Sanatçılar
  14 Eylül 2019 Cumartesi
  Seksi Rollerden Vazgeçip Çirkinleşen 20 Yıldız!
  HABERLER - Sanatçılar
  14 Eylül 2019 Cumartesi
  Daniel Radcliffe, "Fast and Furious" Kadrosuna Katılabilirdi
  HABERLER - Sanatçılar
  13 Eylül 2019 Cuma
  Modern Peter Pan "The Lost Girls"e Emma Thompson ve Ellen Burstyn Katıldı!
  HABERLER - Sanatçılar
  13 Eylül 2019 Cuma
  Modern Peter Pan "The Lost Girls"e Emma Thompson ve Ellen Burstyn Katıldı!
  Paul Walker'ı En İyi Filmleriyle Anıyoruz
  HABERLER - Sanatçılar
  12 Eylül 2019 Perşembe
  Paul Walker'ı En İyi Filmleriyle Anıyoruz
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top