Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Arnold Schwarzenegger "Kung Fury 2" Filminde Başkan Oldu!
  15 Eyl 2019 - 16:40
  facebook Tweet

  "Kung Fury 2"dan gelen karede Arnold Schwarzenegger'ı görüyoruz.

  Kung Fury 2'dan gelen karede Arnold Schwarzenegger Başkan oldu. Cannes Film Festivali'nin En İyi Kısa Film dalında ödül için yarışmış olan kısa film Kung Fury'nin uzun metraj uyarlamasından yeni bir kare yayınlandı. Gelen karede ikonik Terminatör'ümüzü görüyoruz.

  Yönetmenliğini kısa filmin yaratıcısı olan David Sandberg'ün üstleneceği devam halkasında Steve Jobs filmindeki performansıyla 2016 yılında ikinci kez Oscar adaylığı kazanan, yeni nesil X-Men'in Magneto'su, Shakespeare'in ölümsüz karakteri Macbeth'in beyaz perde yansıması olan başarılı oyuncu Michael Fassbender'ın yanı sıra, kısa filmin yönetmeni, senaristi, yapımcısı ve oyuncusu olan Sandberg, televizyon ekranlarının ikonik dizilerinden "Sahil Güvenlik"in Mitch'i David Hasselhoff da yer alıyor. 

  Finally filming Kung Fury 2 from r/movies

  Sandberg, Kung Fury rolünü bir kez daha canlandırırken, Michael Fassbender, Fury'nin ortağı Colt Magnum, Alexandra Shipp, muhabir Rey Porter, David Hasselhoff, dönüşen araba Hoff 9000'in sesi, Leopold NIlsson,  bilgisayar dahisi Hackerman, Eleni Young, kurt süren Viking savaşçısı Barbarianna ve Jorma Taccone da Adolf Hitler olarak seyircilerin karşısına çıkacak.

  Filmin konusu; 1985 yılı iyi geçmektedir. Miami, gelmiş geçmiş en iyi polis olan Kung Fury'nin gözetimi altında güven ve huzur içindedir. Kötü Kung Fuhrer, Adolf Hitler'i yenmek için tarihin farklı zaman dilimlerinden bir araya getirilen, Kung Fury önderliğindeki nihai polis gücü Thundercops birliği, bir ekip üyesinin trajik ölümü sonrasında dağılır. Bu süreçte gizemli bir düşman Fuhrer'ın nihai silahı ele geçirmesine yardımcı olmak için gölgelerden çıkagelir. Kung Fury, arkadaşlarını kurtarmak, prestijli Miami Kung Fu Akademisi'ni savunmak ve kötülüğü sonsuza kez yenmek için zaman ve mekanda yolculuğa çıkmalıdır...

  "Kung Fury 2"nun vizyon tarihi için henüz bir duyuru yapılmadı.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top