Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Casey Affleck İmzalı "Light Of My Life"tan Poster Geldi
  21 Eyl 2019 - 11:38
  facebook Tweet

  "Light Of My Life" filminden poster yayınlandı.

  Casey Affleck imzalı Light of My Life filminden uluslararası bir poster yayınlandı. Berlin Film Festivali'nde dünya prömiyerini yapan filmden gelen posterde, filmin yönetmenliğinin yanı sıra başrolünü de üstlenen Affleck ile genç yetenek Anna Pniowsky görülüyor.

  Filmin konusu ise şöyle: "Light Of My Life", kızını tamamı erkeklerden oluşan bir toplumda yetiştirmeye çalışan bir babanın hikayesini konu ediyor. Bir salgının dünyanın yarısını yok etmesinin üzerinden geçen on yılın ardından, bir baba ve kızı toplumdan uzak bir yerde yaşamaktadır. Adam, kadınların yok olmasına neden olan salgının başlarında doğan kızını sadece erkeklerin yaşadığı toplumda büyütmeye çalışır. Kızının erkek gibi görünmesini sağlayan ve onu insanlara erkek olarak tanıtan baba, erkek egemenliğindeki toplumda kızını korumak için zorlu bir mücadele vermek zorunda kalır.

  Affleck'in yönetmenliğini, senaristliğini ve başrolünü üstlendiği "Light of My Life"ın oyuncu kadrosunda ona, The Handmaid's Tale, Us, The One I Love, Queen of EarthHer Smell gibi yapımların yıldızı Elisabeth Moss; Affleck'in kızını canlandıran Anna Pniowsky; Tom BowerTimothy WebberHrothgar Mathews gibi isimler eşlik ediyor. 

  Affleck, geçtiğimiz yıl içerisinde #MeToo hareketinin hedeflerinden olmuştu. Affleck, kendisi hakkında cinsel istismar suçlamalarının yapılmasının ardından kendini büyük bir tartışma içerisinde bulmuştu. Ancak Affleck yaptığı açıklamaya göre, kadınların olmadığı bir dünyada geçen Light of My Life filmini çok daha uzun süre önce yazmış ve yönetmişti. Yani cinsel istismar suçlamalarından önce film hayata geçirilmişti.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top