Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Dominic Monaghan'ın "Star Wars: The Rise of Skywalker"daki Karakterinden İlk Görsel!
  8 Eki 2019 - 11:15
  facebook Tweet

  Star Wars: The Rise of Skywalker karakterinden yeni ayrıntılar!

  Star Wars: The Rise of Skywalker'dan yeni karakter detayları geldi. Dominic Monaghan, yeni nesil üçlemenin son filminde henüz adını verilmeyen bir karaktere hayat verecek. Başarılı oyuncu, sosyal medya üzerinden karakterine ait bir görsel paylaştı.

  Lost dizisi, The Lord of The Rings serisi gibi yapımların yıldız oyuncusu Dominic Monaghan, Star Wars: The Rise of Skywalker'da bilinmeyen bir karaktere hayat veriyor. Oyuncu, karakterine dair bir görseli Instagram ve Twitter hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı. Monaghan'ın canlandırdığı karakterin ayrıntıları bilinmiyor. Ancak Resistance'taki diğer savaşçılara benzer görünüme sahip olduğu söylenebilir. Büyük bir ihtimalle, ana karakterlerin yanında yer alacağı tahmin ediliyor.

  Daha önce de Star Wars: The Rise of Skywalker'da Keri Russell'ın Zorii Bliss isimli karakterine dair ayrıntılar verilmişti. Karakterin, Poe'nun eski bir arkadaşı olarak karşımıza çıkacağı söylenmişti. Filmin başrollerini son kez Daisy RidleyAdam DriverJohn Boyega ve Oscar Isaac paylaşacak. Oyuncu kadrosunda Monaghan ve Russell'ın yanı sıra Domhnall Gleeson, Mark Hamill, Billie Lourd, Lupita Nyong'ORichard E. Grant gibi isimler yer alacak. Star Wars: The Force Awakens ve Star Wars: The Last Jedi'da akıllara iz bırakan tüm sorulara cevap vermesi beklenen The Rise of Skywalker'ın yönetmenliğini J.J. Abrams üstlendi. Yönetmen, son olarak The Last Jedi hakkındaki düşüncelerini açıklamış ve eğer filmi yönetmiş olsa hikayesinin o şekilde ilerlememiş olacağını belirtmişti. Aynı zamanda yönetmen, tüm seriyi Rian Johnson yönetmiş olsaydı, serinin tamamen farklı olabileceğini de dile getirmişti. Bu yanıttan, serinin birbiriyle tutarsız filmlerden oluşarak biteceği sonucunu çıkaran hayranlar olmuştu.

  Star Wars: The Rise of Skywalker 20 Aralık tarihinde ülkemizdeki izleyicileriyle sinemalarda buluşacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top