Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Jamie Lee Curtis, "Halloween Kills" Setinden Fotoğraf Paylaştı!
  9 Eki 2019 - 08:15
  facebook Tweet

  Halloween Kills çekimleri başladı!

  Geçtiğimiz yılın en başarılı korku filmlerinden biri olan Halloween'in devam filmi "Halloween Kills" çekimleri başlamış bulunuyor. Bunun duyurusu yapan isim ise, setten paylaştığı bir kare ile birlikte filmin başrol oyuncusu Jamie Lee Curtis oldu.

  Jamie Lee Curtis, bir kez daha Halloween devam filmi Halloween Kills'de Laurie Strode karakterine hayat verecek. Blumhouse ortaklığıyla üçleme şekline dönüştürülecek olan seri, geçtiğimiz yıl vizyona giren Halloween ile başlamıştı. Ama orijinal seri 1978 yılında başlayan ve yine Laurie karakterine odaklanan Halloween ile hayata geçirilmişti. Şimdi ise Jamie Lee Curtis, Halloween Kills'in ilk set gününden bir kare paylaştı.

  Resmi olarak açıklananlara göre, eski filmlerden birçok isim Halloween Kills'de rol alacak. Bu isimlerden biri Laurie'nin bakıcılığını yaptığı çocuklardan biri, Tommy Doyle'u canlandıran Anthony Michael Hallset olacak. Tommy'nin yetişkin haline Paul Rudd hayat vermişti, ancak Rudd şimdilerde Ghostbusters filmiyle meşgul olduğu için film teklifini kabul edemedi. Filme katılan eski karakterler arasında Nancy Stephens'ın canlandırdığı Hemşire Marion; Robert Longstreet'in canlandırması üzerine anlaşma yapılan Lonnie Elam Kyle Richards'ın canlandırdığı Lindsey Wallace bulunuyor. Orijinal filmde Marion Chambers, Michael Myers'ın tutulduğu Grove Sanitarium’da bir hemşireydi. Myers, Cadılar Bayramı gecesi gözetimi atlatmış, Marion ve meslektaşı Dr. Sam Loomis'e saldırmıştı. Ardından da Marion'ın arabasını çalmıştı. Serinin ikinci filminde ise karakter, Dr. Loomis’e, Laurie Strode’un Michael Myers’ın kayıp kız kardeşi olduğunu açıklamıştı. Halloween H20'de ise Marion'ın Dr. Loomis’in ölümüne dek onun bakıcılığını üstlendiğini öğrenmiştik. Filmin başında, Michael Myers, Marion’ın evinde ortaya çıkıp onu öldürmüştü.

  Halloween Kills'in konusu henüz açıklanmadı. Yalnızca bir kez daha katilimiz Michael Myers'ın Laurie Strode'un peşinden geleceğini biliyoruz. Dünya çapında büyük bir gişe hasılatı başarılı elde eden Halloween'in devam filmi Halloween Kills'in oyuncu kadrosunda Curtis'in yanı sıra  Judy GreerNick CastleAndi Matichak gibi isimler karşımıza çıkacak. Üçleme, Halloween Ends ile sona erecek.

  Halloween Kills, 16 Ekim 2020 tarihinde ülkemizdeki izleyicileriyle sinemalarda buluşacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Buse G.
   Ne zaman ölücek bu kadın acaba
  Yorumları göster
  Back to Top