Beyazperdem
  Jessica Henwick, "Matrix 4"da Başrol Olabilir!
  17 Eki 2019 - 09:15
  facebook Tweet

  Jessica Henwick ile görüşmelere başlandı.

  Matrix 4'un oyuncu kadrosunda kimlerin yer alacağı büyük bir merak konusuyken, filmle ilgili çeşitli ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Bu kez, son zamanlarda yıldızı parlayan genç oyuncu Jessica Henwick ile görüşmelere başlandığı duyuruldu. Eğer anlaşma sağlanırsa, Henwick başkarakterlerden biri olacak.

  Orijinal üçlemeyi Lilly Wachowski ile birlikte yöneten Lana Wachowski'nin, Neo benzeri bir kadın başrol yaratmaya çalıştığı ortaya çıktı. Bu başkarakter için ise Game of Thrones, Iron FistThe Defenders gibi yapımlarda izlediğimiz ve kariyerinde gittikçe yükseliş gösteren genç oyuncu Jessica Henwick ile görüşülüyor. Ayrıca Jada Pinkett Smith'in de filme dahil olması için görüşmeler devam ediyor, ancak henüz bir anlaşma sağlanmadı.

  Matrix 4'un oyuncu kadrosunda yer almaları için son olarak John Wick ile büyük bir çıkış yakalayan ve Neo karakteriyle tanıdığımız yıldız oyuncu Keanu Reeves, orijinal üçlemede Trinity olarak karşımıza çıkan Carrie Anne MossAquaman, Us, Watchmen gibi yapımlardan tanıdığımız Yahya Abdul MateenHow I Met Your Mother, Gone Girl, A Series of Unfortunate Events, Dr. Horrible's Sing Along Blog gibi yapımların başarılı oyuncusu Neil Patrick Harris ile anlaşma yapıldı.

  Distopik bir atmosfere sahip olan üçlemenin devam filmi Matrix 4 ile ilgili dolanan bir dedikoduya göre genç Morphius'un hikayesi filmde yer alabilir. Ancak bu konuda hiçbir kesin bilgi bulunmuyor. Tüm dünyada merakla beklenen Matrix 4'un senaryosunu Lana Wachowski'nin yanı sıra Sense8'ten tanıdığımız Aleksandar Hemon ve Sense8, Cloud Atlas gibi yapımlardan tanıdığımız David Mitchell kaleme alıyor. Matrix 4'un prodüksiyonuna 2020 yılının ilk aylarında başlanacak gibi görünüyor. Warner Bros, birkaç yıldır Matrix evrenine geri dönmeye çalışıyordu. Ancak filmin hakları nedeniyle işler oldukça yavaş ilerliyordu. Orijinal Matrix filmleri, dünya çapında 1.6 milyar dolarlık gişe hasılatı elde etmişti. Bu da dönemine göre büyük bir başarı elde edildiğini gösteriyor.

  Matrix 4'un ne zaman vizyona gireceği henüz bilinmiyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Gamze F.
   Bu kız biraz sönük olabilir ya başrol için. Ama belki de çok iyi olur kim bilir
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Görünmez Adam Altyazılı Fragman
  Soul Orijinal Teaser
  Kraliçe Lear Fragman
  Güzelliğin Portresi Teaser
  Lanetli Kardeş Orijinal Fragman
  Gece Gelenler Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Kariyerinin En İyi 6 Filmi ile Ryan Gosling!
  HABERLER - Sanatçılar
  12 Kasım 2019 Salı
  Emma Stone ve Prad Pitt Başrollü "Babylon"u Paramount Kaptı!
  HABERLER - Sanatçılar
  12 Kasım 2019 Salı
  Christian Bale, Artık Rolü İçin Kilo Almayacak!
  HABERLER - Sanatçılar
  11 Kasım 2019 Pazartesi
  Christian Bale, Artık Rolü İçin Kilo Almayacak!
  The Batman: Andy Serkis, Alfred; Colin Farrell, The Penguin Olabilir!
  HABERLER - Sanatçılar
  6 Kasım 2019 Çarşamba
  The Batman: Andy Serkis, Alfred; Colin Farrell, The Penguin Olabilir!
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top