Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Yeni "Suicide Squad"dan Idris Elba, John Cena ve Daniela Melchior'a İlk Bakış!
  17 Eki 2019 - 17:00
  facebook Tweet

  Yeniden çekim "Suicide Squad"dan yeni set kareleri...

  Yeniden çekim The Suicide Squad'dan yeni set kareleri geldi. Gelen set karelerinde başarılı oyuncu Idris ElbaDaniela Melchior ve Amerikan Güreşi yıldızlığından oyunculuğa geçiş yapan John Cena'nın karakterlerine ilk bakışı elde ediyoruz.

  Yapımda boy göstereceği kesinleşmiş isimler şimdilik şöyle; Oscar adaylığı bulunan Margot Robbie (Harley Quinn), başarılı oyuncu Viola Davis (Amanda Waller), Jai Courtney (Kaptan Boomerang) ve yakışıklı oyuncu Joel Kinnaman, (Rick Flag) ilk filmin ardından yeniden çekim için bir kez daha kamera karşısına geçecekler. David DastmalchianJohn CenaJoaquín CosíoNathan FillionJoel Kinnaman, Mayling Ng, Flula BorgSean GunnJuan Diego BottoStorm ReidPete DavidsonTaika WaititiAlice BragaSteve Agee, Tinashe Kajese, Daniela Melchior, Peter Capaldi, Julio Ruiz, Jennifer HollandIdris Elba ve Michael Rooker da filmin kadrosunda yer alıyorlar. Ekibe son olarak Marvel'ın Thor: Ragnarok'unun yönetmeni olan ve Love and Thunder'ı da yönetmesi planlanan Waititi ve Guardians of The Galaxy'nin Yondu'su olarak tanıdığımız Michael Rooker eklenmişti.

  Robbie'nin yaptığı açıklamaya göre film, ilk filmin devamı niteliğinde değil. Ancak bağımsız bir film de olmayacak. Gunn da daha önce bu konuda açıklama yapmış ve filmin 'neyse o' olduğunu söyleyerek akılları karıştırmıştı. Kısacası, oldukça kötü yorumlar alan ilk filmin yeniden çekimi olarak düşünebiliriz. Rooker'ın adı önceleri King Shark karakteriyle anılmıştı, ancak sonradan bu haber yalanlandı. Şimdi Rooker'ın hangi karakterle karşımıza çıkacağı bilinmiyor. Filmde David Dastmalchian'ı Polka Dot Man, John Cena'yı Peacemaker, Daniela Melchior'u Ratcatcher, Steve Agee'yi ise King Shark olarak izleme şansı yakalayacağız.

  "The Suicide Squad" 6 Ağustos 2021'de izleyicilerinin karşısına çıkacak.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top