Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Marriage Story" Filminden Altyazılı Fragman Var!
  17 Eki 2019 - 23:50
  facebook Tweet

  "Marriage Story" filminden fragman geldi.

  Scarlett Johannson ve Adam Driver başrollü dram Marriage Story'den altyazılı fragman geldi. Söz konusu film bir çiftin  New York'tan Los Angeles'a kadar uzanan boşanma sürecini takip ediyor. 

  Ebeveynlerinin boşanmasını izleyen bir çocuk olarak deneyimlerinden yola çıkarak çektiği 2005 yapımı Mürekkep Balığı ve Balina filmi ile büyük ses getiren yönetmen Noah Baumbach, "Marriage Story" filmi ile aynı konuya geri dönüyor. En İyi Orijinal Senaryo Akademi Ödülü'ne aday gösterilen yönetmenin yeni filminde, yönetmenin 2010'da aktris Jennifer Jason Leigh ile yaşadığı boşanma süreci ve Scarlett Johansson'ın önceki eşlerinden boşanma süreci büyük rol oynuyor.

  Filmin konusu; Bir yönetmen olan Charlie ve oyuncu olan eşi Nicole'un çalkantılı boşanma süreci, çocuklarının velayeti işin içine girince daha da kızışıyor. Charlie projelerini sürdürmek için New York'ta kalmak istiyor, Nicole ise kadrosuna katıldığı televizyon dizisi için Los Angeles'a gitmek istiyor. Uzun zaman boyunca içlerinde gömülü kalmış kızgınlıklar da bu giderek agresifleşen boşanma sürecinde ortaya çıkıyor...

  Bir nevi otobiyografik bir yapım olan "Marriage Story", karmakarışık bir evliliğin, iki sanatçıyı bölerek, çocuklarına ve yaratıcı arayışlarına nasıl müdahale ettiğinin bir portresi... Frances Ha'nın yönetmeni Noah Baumbach'ın yönetmenliğinin yanı sıra senaryosunu da üstlendiği film 29 Ağustos'ta Venedik Film Festivali'nde gerçekleştirdiği dünya prömiyerinin ardından Eylül ayında Toronto Uluslararası Film Festivali'nde seyircilerin karşısına çıktı. 

  Filmin zengin oyuncu kadrosunda; Nicole'un saldırgan avukatı Nora Fanshaw'ı canlandıran, 2 Oscar adaylığı sahibi başarılı oyuncu Laura Dern, Charlie'nin hukuki savunma ekibini canlandıran Oscar adayı Alan Alda ve Altın Küre adayı Ray Liotta, 2 Emmy ödüllü Merritt Wever, 2 yıllık kariyerinde 18 projede boy gösteren çocuk oyuncu Azhy Robertson ve Julie Hagerty de yer alıyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  • Salim R.
   Netflix'te olması çok iyi olmuş
  • yaroş
   rrgsgsyghahtte
  • yaroş
  Yorumları göster
  Back to Top