Beyazperdem
  "Charlie's Angels"a Türk Eli Değdi!
  7 Kas 2019 - 12:00
  facebook Tweet

  Charlie's Angels'da Tukutukum ürünleri kullanıldı!

  Elizabeth Banks'in yönetmen koltuğuna geçtiği yeni nesil Charlie's Angels filminde Türk imzası bulunuyor. Çekimlerinin bir kısmı İstanbul'da yapılan Charlie's Angels'da Tuğba Kuzdere Yorgancıoğlu'nun Tukutukum markasının ürünleri kullanıldı.

  Charlie's Angels serisi nesillerdir en sevilen ajan yapımları arasında yer alıyor. Şimdi ise  Kristen StewartNaomi Scott ve Ella Balinska'nın başrolünde yer aldığı yeni nesil bir Charlie'nin Melekleri filmi vizyona girmek için gün sayıyor. Filme, Türk tasarımcı Tuğba Kuzdere Yorgancıoğlu ve markası Tukutukum damgasını vurdu. Matrix, Avatar, Bulut Atlası, Aquaman, The Amazing Spiderman, Us gibi filmlerin başarılı kostüm tasarımcısı Kym Barrett, tasarımlar için Tukutukum'u kullandı. Aynı zamanda filmin İstanbul'da çekilen kısmının yapımcılığını Diloy Gülün üstlendi. Gülün, Inferno, Takip: İstanbul, Zoraki Radikal gibi yapımların da yapımcılığını üstlenmesiyle tanınıyordu.

  Filmin konusu ise özetle şöyle: eni Charlie's Angels filminde Bosley aracılığıyla melekler bir araya gelecek ve gizemli adam Charles Townsend için çalışacak. Dünyanın en zeki, cesur ve en iyi eğitimli kadınları dünyaya karşı ayrı ayrı mücadele veriyordur. Şimdi ise zorlu görevler için bu kadınlar bir araya gelecek ve Bosley'nin liderliğiyle verilen en zor görevleri yerine getireceklerdir...

  Filmin zengin oyuncuları arasında Twilight serisi, Cafe SocietyLizzieHayalet Hikayesi, Jeremiah Terminator Leroy gibi filmlerden tanıdığımız başarılı oyuncu Kristen Stewart; Hunted, Tiers of The Tropics gibi filmlerde izleme fırsatı yakaladığımız Ella Balinska; Aladdin filminde Jasmine olarak izlemeye hazırlandığımız Naomi Scott'ın yanı sıra, filmde Bosley olarak izleyeceğimiz ve Açlık OyunlarıAşk ve MerhametPitch Perfect gibi yapımlardan tanıdığımız Elizabeth Banks yer alıyor. Bu isimlerin yanı sıra All The Boys I Loved filminin sevilen oyuncusu Noah Centineo, X-Men serisinin Profesör Xavier'ı Patrick StewartSenden Önce BenAdrift gibi filmlerin beğenilen oyuncusu Sam Clafflin filmde yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğuna Elizabeth Banks otururken, senaryosunu David Auburn ile birlikte Banks kaleme aldı.

  Charlie's Angels, 29 Kasım tarihinde sinemalardaki yerini alacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top