Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Gelecek Superman İçin, J.J. Abrams ve Michael B. Jordan İle Görüşülüyor
  27 Kas 2019 - 10:00
  facebook Tweet

  DC'nin gelecek planlarında neler var?

  Justice League'in ardından solo filmlerle yoluna devam eden DC Evreni'nin bünyesine yeni filmler katacağı ortaya çıktı. Wonder Woman, Aquaman, Shazam!, Joker gibi hem gişede hem de izleyici tarafında başarı sahibi olan filmlerden sonra, Batman spin-off'u ve J.J. Abrams'lı Superman filmi için planlamalar yapılmaya başlandı.

  DC Sinematik Evreni'nin beklenen filmleri arasında Birds of Prey, The BatmanThe Flash ve The Suicide Squad gibi iddialı yapımlar bulunuyorken, Variety'nin özel haberine göre DC'nin planları bunlarla sınırlı kalmayacak. Stüdyo şimdilerde Star Wars üçlemesine imzasını atan J.J. Abrams ile ve Creed'in yıldızı Michael B. Jordan ile görüşmeler yapıyor. Planlar arasında The Batman'de yer alan bir süper kötünün spin-off filmi ve The Flash'in çekimlerine başlanması gibi olaylar bulunuyor. Warner Bros ve DC, Superman ve Batman'in kendine has dünyasının üzerinde daha fazla durmayı hedefliyor. Bunun belirtileri, Ben Affleck'in The Batman'den ayrılmasının ardından tüm kadronun ve ekibin yenilenmesiyle ortaya çıkmıştı.

  Eğer DC'nin planları gerçekleştirilebilirse, The Batman'e eklenen bir süper kötünün spin-off filmi çekilecek. Aynı zamanda hem The Batman, hem de The Suicide Squad oyuncularının farklı filmlerde görülebileceği üzerine bir anlaşmaları bulunuyor. Superman tarafında ise, DC'nin son 2000'lerin ortalarından bu yana iki oyuncu değişikliğine gittiği biliniyor. İlk Superman Brandon Routh olurken, ikincisi Henry Cavill olmuştu. Ayrıca Smallville dizisinde tamamen farklı bir Clark Kent karşımıza çıkmıştı. Tam Cavill'ın DC'den ayrıldığı düşünülürken, oyuncu Superman'i daha fazla geliştirmek istediğini açıklamıştı. Ancak Warner ve DC'nin Superman için planları farklı gibi görünüyor. Stüdyo, Superman'i modern izleyiciye uyarlamaya çalışacağını belirtiyor. Bunun için ise yönetmen olarak J.J. Abrams ve başrol olarak Michael B. Jordan ile görüşülüyor. Ayrıca, yeni Superman filminin 2023 yılından önce vizyona girmesi beklenmiyor.

  Tüm bu projelerde Walter Hamada ile iş birliği yapılması planlanıyor. Hamada ile Warner Bros, daha önce It, The Conjuring gibi yapımlarda bir araya gelmişti. Warner Bros'un başkanı Toby Emmerich'in DC'nin kontrolünü 2017'den beri elinde tuttuğu biliniyor. O zamandan beri Emmerich, stüdyoyu daha iyi bir hale getirmeye çalışıyor. Box Office başkanı Robbins'in söylediklerine göre DC, Marvel'ı kopyalamaya çalıştı ve bunu çok hızlı yapmaya çalıştığı için başarısız oldu: "Ekip filmleriyle başlangıç yapamazsınız. Öncelikle bunu hak etmelisiniz."

  Warner ve DC'nin gelecek planları arasında Joker ve Birds of Prey gibi 18+ filmler yapmak bulunuyor. James Gunn'ın The Suicide Squad'ı da aynı şekilde 18+ olacak. Green Lartern Corps'a gelecek olursak, projenin J.J. Abrams tarafından hayata geçirilebileceği düşünülüyor. Diğer yandan Green Lantern için bir dizi projesi bulunuyor. Greg Berlanti, bu dizinin hayata geçirilmesinde rol oynayacak. 

  Ezra Miller'lı Flash hakkında birçok spekülasyon olsa da, filmin hayata geçirileceği açıklandı. Andy Muschietti filmin yönetmeni, Christina Hodson ise senaristi olacak. Ancak Fantastic Beasts 3 filminin çekimleri bitene kadar, Ezra Miller The Flash'a başlayamayacak. Yani ancak 2021 yılında çekimlere başlanabilir.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • İsmet K.
   Bişey diyim mi çok iyi olur. DC'nin klasik hareketleri kenara koyması lazım artık
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Ağır Romantik Teaser
  Nasipse Olur Fragman
  KİKİ - Lanet-i Cin Fragman
  Irresistible Fragman
  The Last Thing He Wanted Altyazılı Fragman
  Kutup Köpekleri Dublajlı Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Yapım Aşamasında
  Sony, Yeni Bir "Anaconda" Serisi Çekecek
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  25 Ocak 2020 Cumartesi
  Disney'in Sıradaki Animasyon Uyarlaması "Bambi" Olacak!
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  25 Ocak 2020 Cumartesi
  Guillermo Del Toro Filmi "Nightmare Alley"den Set Fotosu!
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  22 Ocak 2020 Çarşamba
  Dwayne Johnson'lı Netflix Filmi Red Notice'ın Çekimleri Başladı
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  21 Ocak 2020 Salı
  Netflix, Bradley Cooper'ın Yeni Filminin Haklarını Satın Aldı!
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  21 Ocak 2020 Salı
  Netflix, Bradley Cooper'ın Yeni Filminin Haklarını Satın Aldı!
  Guy Ritchie ve Jason Statham'ı Yeniden Bir Araya Getiren Film Çoktan Çekildi mi?
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  20 Ocak 2020 Pazartesi
  Guy Ritchie ve Jason Statham'ı Yeniden Bir Araya Getiren Film Çoktan Çekildi mi?
  Film Haberleri Yapım Aşamasında
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top