Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Yeni Ghostbusters'ın Adı, "Ghostbusters: Afterlife" mı Olacak?
  3 Ara 2019 - 13:30
  facebook Tweet

  Ghostbusters filminin adı resmiyet kazanmış olabilir!

  Jason Reitman'ın yönetmen koltuğuna oturduğu ve çekimleri tamamlanmış olan yeni nesil Ghostbusters'ın adı resmi olarak açıklandı. Filmleri yaş kitlelerine göre sınıflandırma amacıyla kurulan British Board of Classification'da yer alan bilgiye göre filmin adı Ghostbusters: Afterlife olacak.

  Yeni nesil genç oyuncuları hikayesinin başkahramanları yapacak olan Ghostbusters'ın adı resmi olarak açıklandı. Ancak bu açıklama filmin yapımcıları ya da yönetmeninden gelmedi. Onun yerine haber, filmleri sınıflandırma görevini üstlenen British Board of Classification'ın filmin fragmanına yer vermesiyle yayıldı. Böylece Ghostbusters: Afterlife adını alacak olan filmin fragmanının da yakın zamanda sinemaseverlerle buluşacağı anlaşılmış oldu.

  Ghostbusters: Afterlife filmi, orijinal filmlerin devamı niteliğinde olacak ve kadın başrollü 2016 yapımı Ghostbusters filmini yok sayacak. Bu nedenle birçok tepki alan filmin yönetmen koltuğuna, Bill MurrayDan AykroydHarold Ramis ve Sigourney Weaver başrollü orijinal filmlere imzasını atan Ivan Reitman'ın oğlu Jason Reitman oturuyor. Senaryoya imza atan isim ise Monster House, Poltergeist, City of Ember yapımlarıyla tanınan Gil Kenan olacak. Ghostbusters: Afterlife'ın oyuncu kadrosunda ise Stranger Things ve It: Chapter One'ın yıldızı Finn Wolfhard,  The Haunting of Hill HouseGiftedFuller House gibi yapımlardan tanıdığımız Mckenna Grace, The Sinner, Fargo, The Widows, The Leftovers gibi yapımların başarılı oyuncusu Carrie Coon, Ant-Man ve Avengers filmlerinin yıldız oyuncusu Paul Rudd, orijinal serinin oyuncularından Bill Murray, Ernie HudsonDan Aykroyd ve Sigourney Weaver yer alıyor.

  Ghostbusters: Afterlife filminin ülkemizdeki izleyicileriyle 10 Temmuz 2020 tarihinde sinemalarda buluşması beklenenler arasında yer alıyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top