Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Maggie Smith, Harry Potter ve Downton Abbey'deki Rollerini Tatmin Edici Bulmuyor
  5 Ara 2019 - 12:15
  facebook Tweet

  Usta oyuncu Maggie Smith'ten ilginç bir açıklama geldi.

  Tiyatro ve sinemanın usta oyuncularından Maggie Smith, yıldızı olduğu Harry Potter serisi ve Downton Abbey dizisiyle ile ilgili açıklamada bulundu. Smith, iki yapımda da canlandırdığı karakterlerin rollerini tatmin edici bulmadığını ifade etti.

  Şimdilerde 84 yaşında olan ve son olarak Downton Abbey filminde Violet Crawley rolünü devam ettiren usta oyuncu Maggie Smith, Downton Abbey'deki Violet ve Harry Potter'daki Minerva McGonagall karakterlerini canlandırmanın tatmin edici olmadığından bahsetti. ES Magazine'e konuşan Smith, "Hafif komedilerden kurtulmak yıllarımı aldı. Harry Potter serisinde ve Downton Abbey'de yer aldığım için minnettarım, ama roller tatmin edici olarak tanımladıklarımızdan değildi. Bu yapımlarda gerçekten oyunculuk yaptığımı hissetmedim."

  Oyuncu, serinin ilk filmi olan Harry Potter ve Felsefe Taşı'ndan itibaren son film Harry Potter and Deathly Hallows Part 2'ya kadar sihirli evrende yer almıştı. Downton Abbey'de ise 2010 yılından 2015 yılına rol almadığı bölüm bulunmuyordu. Maggie Smith şimdilerde tek oyuncusu olduğu A German Life isimli tiyatro oyununda yer alıyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top