Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Yeni Nesil "The Grudge"dan Fragman Yayında!
  10 Ara 2019 - 17:56
  facebook Tweet

  The Grudge filminden red band fragman paylaşıldı..

  2002'de Japonya yapımı orijinal filmi izlediğimiz, 2004'te ise Amerikan versiyonunun yapıldığı ve bir devam filmi de olan The Grudge ( Garez ) filmine bir yenisini daha ekleniyor. Eski seriden bağımsız olacak film, bir yeniden çevrim olacak ama hikaye bu kez değişecek..

  Bu kez konu, bir evin lanetinden çocuğunu korumak isteyen bir anne ve cinayetleri araştıran bir dedektif üzerinden ilerleyecek. Bir evde yapılan katliamı çözmek isteyen dedektif ve kadın, evin lanetli olduğunu ve eve giren herkesin ölümle tanışacağını düşünür. Bu konuda herkesi uyarmak ve bu lanetten kurtulmak isteyen ikili, korku dolu anları da beraberinde getirecektir. 

  Yeni The Grudge filminin yönetmen koltuğunda, The Eyes of My Mother filmiyle olumlu eleştiriler alan Nicolas Pesce oturuyor. Senaryoyu kaleme alan isimse, Pesce ile birlikte çalışan, Pet Sematary, Meat Train ve The Prodigy gibi yapımlara da imza atan Jeff BuhlerOyuncu kadrosunda da önemli isimler var. Searching, Sleepy HollowSelfie ve Star Trek serisinin yıldızlarından John Cho, The Hateful EightA Better Life filmlerinde izlediğimiz ve Oscar adaylığı bulunan başarılı oyuncu Demian Bichir ve BirdmanOblivion ve Mandy'de izlediğimiz Andrea Riseboroough filmin yıldızları. Usta yönetmen Sam Raimi, eski seride olduğu gibi yine filmin yapımcılığı üstleniyor.

  The Grudge, 3 Ocak 202 tarihinde ülkemizde gösterime girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top