Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Korku Filmi "Kiki: Lanet-i Cin"den Fragman!
  6 Oca 2020 - 10:00
  facebook Tweet

  Yerli korku filmi Kiki: Lanet-i Cin'den fragman paylaşıldı.

  Yılın ilk korku filmlerinden biri olan Kiki: Lanet-i Cin'den resmi olarak bir fragman paylaşıldı. Mustafa Miraç Kaya yönetmenliğindeki korku filminin fragmanında ormanda yaşayan kötü kalpli cin Kiki ile tanışıyoruz. Filmin, gerçek olaylardan alıntılanarak beyaz perdeye aktarıldığı bilinenler arasında yer alıyor.

  Kiki: Lanet- Cin'in konusu ise şöyle: Genç bir adam olan Muzaffer, görücü usulu olarak evlendiği Şenay ile aradığı mutluluğu bulamayınca, karısını ve iki çocuğunu bırakarak, Satı adında bir kadın ile evlenir. Muzaffer'in bu evliliğinden Elif adını verdiği bir kızı olur. Dmd hastası olan Elif, aynı zamanda şizofrendir. Muzaffer, sürekli halüsinasyon gören kızını, bu durumdan kurtarmak için doktor doktor gezdirse de hiçbir yerden olumlu bir sonuç alamaz. Muzaffer'in son umudu ise Yeliz adında bir astrolog vesilesiyle tanıştığı medyum Bedir'dir. Ancak Bedir'in de Elif'i kurtarmak için verdiği çaba bir sonuç vermez. Çünkü Bedir'in de fark edemediği bir etki, sadece Elif'i değil, tüm aileyi etkisi altına almıştır. Aileyi içinde bulunduğu kabustan kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişen Bedir, bu süreçte gizli kalmış gerçeklerin ortaya çıkmasına neden olur. Bedir'in verdiği mücadele, bir süre sonra kanlı bir intikam savaşına dönüşür.

  Daha önce Uçurum - Asla Arkana Bakma isimli filmi çekmiş olan Mustafa Miraç Kaya, Kiki: Lanet-i Cin'in yönetmen koltuğuna oturuyor. Filmin oyuncuları arasında Kaya'nın yanı sıra Elif ÇapkınTürkan Kılıç, Yaşar AydınlıoğluDoruk İnan gibi isimler bulunuyor. Yerli korku filmi Kiki: Lanet-i Cin, 14 Şubat 2020'de izleyicileriyle buluşmaya başlayacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top