Beyazperdem
  "Sevdiğim Tüm Erkeklere" Yıldızı Lana Condor'a Hello Kitty'ye Benzemesi Söylenmiş
  16 Oca 2020 - 12:45
  facebook Tweet

  Lana Condor'dan ilginç açıklama!

  WMag

  "All The Boys I Loved Before" filmiyle yıldızı parlayan genç oyuncu Lana Condor, birkaç ay önce ikinci film olan "To All the Boys: P.S. I Still Love You"nun çekimlerini tamamladı. Şimdi ise önce Teen Vogue'a, ardından da Variety'ye konuşan oyuncudan rolüyle ilgili ilginç bir açıklama geldi. Söylediklerine göre ekipten biri onu garip bir şekilde yönlendirmişti.

  Netflix'te izleyicileriyle buluşan romantik gençlik filmi Sevdiğim Tüm Erkeklere, 2017 yılında gösterime sunulmuştu. O andan itibaren popülerliğini kaybetmeyen filmin yıldızı parlayan oyuncusu Lana Condor, filmde Lara Jean karakterine hayat veriyor ve devam filminde de bu karakter ile yoluna devam edecek. Condor, Teen Vogue'a konuk olmuş ve filmin arka planında gerçekleşen ilginç bir olayı anlatmıştı. Bunun ardından Variety, oyuncuyla bir röportaj yaptı. Ekipte yer alan birinin ondan, dünyaca ünlü marka haline gelen Hello Kitty'ye benzemesini istemişti. Lana Condor sözlerine şu şekilde devam etti: "Bunu söylerken benim 'Ne demeye çalıştığını bilmiyorum' dediğimi hatırlıyorum. Dümdüz bir şekilde bu sözler çıktı. Ayrıca Hello Kitty'nin ağzı yoktu. Bir kadın olarak 'Birincisi, benim Hello Kitty olmamı istiyorsun, ama onun sesi yok.' dedim. Bu benim için çok aşağılayıcı bir şeydi." Condor, bunun Asyalıların televizyona ve sinemaya aktarılmasıyla ilgili bir sorun olduğunu düşündüğünü belirtti.

  Son zamanlarda Crazy Rich Asians, The Farewell, ParasiteThe Foreigner gibi yapımlarla Asyalıların artık arka planda yer almasındansa, sinema filmlerinde öne çıkarıldığı ve oldukça dikkat çektikleri görülüyor. Condor, bu konuda ileriye gidildiğini düşünüyor. Oyuncunun rol aldığı devam filmi "To All the Boys: P.S. I Still Love You", 12 Şubat tarihinde Netflix'te üzerinden tüm dünyadaki izleyicileriyle buluşacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Beril
   Bu kızın çenesi durmayınca daha tatlı asıl. bunu söyleyenler hello kitty olsun
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Tenet Altyazılı Fragman
  Black Widow Altyazılı Fragman
  Top Gun: Maverick Teaser
  Anne at 13,000 ft Fragman
  Sessiz Bir Yer 2 Altyazılı Teaser
   Jungle Cruise Altyazılı Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Martin Scorsese'nin Karantina Günlerini Anlatan Kısa Film BBC'de Yayınlanacak!
  HABERLER - Sanatçılar
  28 Mayıs 2020 Perşembe
  Martin Scorsese'nin Karantina Günlerini Anlatan Kısa Film BBC'de Yayınlanacak!
  Simon Kinberg, "X-Men: Dark Phoenix"in Uzun Versiyonu Olmadığını Söylüyor
  HABERLER - Sanatçılar
  28 Mayıs 2020 Perşembe
  Simon Kinberg, "X-Men: Dark Phoenix"in Uzun Versiyonu Olmadığını Söylüyor
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top