Beyazperdem
  Blake Lively, Neden "The Rhythm Section"da Başrol Oldu?
  28 Oca 2020 - 14:00
  facebook Tweet

  Yönetmen Reed Morano, Digital Spy'a konuştu.

  Gossip Girl ile televizyon dünyasında göz dolduran Blake Lively, gerilim ve aksiyonun tavanda seyrettiği The Rhythm Section'ın başrolünde yer alıyor. Vizyon tarihinin değiştirildiği duyurulan The Rhythm Section'ın başrolünün açıklanmasından bugüne, Lively'nin rol için uygun olup olmadığı konuşuluyordu. Fragmanlara bakıldığında bu önyargılar yıkılmış olsa da soru, yönetmen Reed Morano'ya yöneltildi. Morano, film hakkında Digital Spy'a konuştu.

  Daniel Craig'li James Bond serisinin yapımcıları Barbara Broccoli ve Michael G. Wilson'ın yapımcılığını üstlendiği The Rhythm Section'ın bir süredir en çok tartışılan konusu, başrolünde kimin yer aldığı oluyor. Broccoli ve Wilson sayesinde kadın başrollü James Bond filmi olarak tanınmaya başlayan The Rhythm Section'ın başrolünde Gossip Girl, A Simple Favor, The Age of Adaline, The TownThe Shallows gibi yapımlarda rol alan güzel oyuncu Blake Lively bulunuyor. Lively, Stephanie adında tüm ailesini kaybetmiş genç bir kadına hayat veriyor. Stephanie'nin ailesinin uçak kazasında ölmesinin kaza olmama ihtimalini öğrenmesi üzerine de olaylar aksiyonlu bir hal alıyor. Yönetmen Reed Morano, Lively ve film hakkında şu sözleri sarf ediyor: "Blake'in rolü alması için ilgimi çeken şey olağan şüphelilerin bunu yaptığını her zaman görmemiz. Aslında bunu bir izleyici olarak keşfettim. Oyuncuların kendi türlerinin dışında bir şeyi yapmalarını izlemek benim için daha ilgi çekici. Oyuncular sıklıkla geniş ölçüde yeteneğe sahip oluyor ve Blake de önemli bir örnek. Shephanie, tuttuğu şeyi koparma konusunda azimli ve hırslı. 'Hayır'ı cevap olarak almıyor. Bunu gerçek hayatta da söyleyebilirim. Blake, birçok yönden Stephanie'ye benziyor. Çok, çok azimli. İstedikleri konusunda bir görüş belirlediği zaman onu yapana kadar durmuyor. Bu çok hayran olunası bir özellik."

  The Rhythm Section'ın ülkemizde vizyona girip girmeyeceği belli değil. Ancak yurt dışında 31 Ocak'ta vizyondaki yerini alıyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Bayi Toplantısı Fragman
  Ağır Romantik Fragman
  Nasipse Olur Fragman
  KİKİ - Lanet-i Cin Fragman
  9 Kere Leyla Teaser
  Brahms: The Boy II Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Bayi Toplantısı Bu Cuma Sinemalarda!
  HABERLER - Gündemdeki Filmler
  17 Şubat 2020 Pazartesi
  Christoph Waltz ve Guy Pearce "The Portable Door" Filminde Buluşuyor
  HABERLER - Sanatçılar
  19 Şubat 2020 Çarşamba
  Ben Affleck, Batman'i Bırakmasıyla İlgili Yeniden Konuştu
  HABERLER - Sanatçılar
  19 Şubat 2020 Çarşamba
  Tom Holland, Neden Instagram'ı Bıraktı?
  HABERLER - Sanatçılar
  18 Şubat 2020 Salı
  Tom Holland, Neden Instagram'ı Bıraktı?
  Yahya Abdul Mateen II, "Matrix 4" Hakkında Konuştu
  HABERLER - Sanatçılar
  18 Şubat 2020 Salı
  Yahya Abdul Mateen II, "Matrix 4" Hakkında Konuştu
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top