Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Jackie Chan ve Arnold Schwarzenegger'li "Iron Mask"ten Fragman!
  13 Şub 2020 - 12:00
  facebook Tweet

  Iron Mask'ten fragman geldi!

  Aksiyon yapımlarının usta oyuncuları Jackie Chan ve Arnold Schwarzenegger'in başrolünde yer aldığı "Iron Mask" filminden fragman paylaşıldı. 2014 yapımı Forbidden Empire'ın devamı niteliğindeki filmin fragmanında kendimizi Çin'de büyük ve fantastik bir maceranın içerisinde buluyoruz.

  Iron Mask'in konusu ise şöyle: Film, kendisine verilen görevi yerine getirebilmek için macera dolu bir yolculuğa çıkan bir adamın hikayesini konu ediniyor. İngiliz gezgin Jonathan Green, Büyük Peter’dan Rusya’nın Uzak Doğu bölgesini haritalaması için emir alır. Bunun ardından Jonathan, sonunda Çin’e ulaşacağı macera dolu bir yolculuğa koyulur. Yol boyunca nefes kesici keşiflere imza atıp, tuhaf yaratıklar ve Çinli prenseslerle karşılaşan Jonathan, bu süreçte ölümcül dövüş sanatları ustası hatta tüm ejderhaların atası olan Ejderha Kralı ile yüzleşmek zorunda kalır.

  Iron Mask'in oyuncu kadrosunda, Who Am I?, Rush Hour serisi, Police Story gibi yapımların usta oyuncusu Jackie Chan ile son olarak Terminatör: Kara Kader'de izlediğimiz Arnold Schwarzenegger başrolde olmak üzere Jason Flemyng, Xingtong Yao, Anna Churina, Rutger HauerCharles Dance gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini, Forbidden Empire'ın da yönetmen koltuğunda bulunan Oleg Stepchenko üstleniyor.

  Signature Entertainment bünyesindeki Iron Mask, 10 Nisan tarihinde sinemalarda ve dijital platformlardaki yerini alacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top