Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Robert Pattinson'lı "The Batman"in Deneme Çekiminden Video Geldi
  14 Şub 2020 - 08:00
  facebook Tweet

  Matt Reeves, kamera testi için çekilen videoyu paylaştı!

  Robert Pattinson'ın başrolünde yer aldığı DC çizgi roman uyarlaması "The Batman"den video yayınlandı. Matt Reeves'in paylaştığı videoda, kamera testi amacıyla yapılan deneme çekimi yer alıyordu. Ancak video, her ne kadar deneme amaçlı olsa da hayranlardan olumsuz tepkiler almaya başladı.

  The Lighthouse, High Life, The KingGood Time gibi yapımlarla kariyerinde yeni bir sayfa açan Robert Pattinson'ın Batman'i canlandıracak olması, duyurusu yapıldığı zamandan bugüne tartışmalı bir konu olarak yerini alıyordu. Şimdi ise Matt Reeves'in filmden ilk deneme videosunu yayınlamasının ardından tartışmalar alevlenmeye başladı. Aslına bakılırsa, henüz karakterin gerçek ayrıntılarının herhangi bir şekilde paylaşılmayacağı biliniyor. Ancak yine de ilk izlenimler olumlu karşılanmış değil. Daha önceki görüntülerde elimize yalnızca kötü set fotoğraflarının geçmesi de, bu düşünceleri olumluya çevirmek için yeterli olacak gibi görünmüyor.

  The Batman'in oyuncu kadrosunda karakterleri belli olan isimler Batman rolüyle Robert Pattinson; Catwoman rolüyle Zoe Kravitz; The Riddler rolüyle Paul Dano ve Jim Gordon rolüyle Jeffrey Wright, Alfred rolüyle Andy Serkis, The Penguin rolüyle Colin FarrellCarmine Falcone rolüyle John Turturro ve hangi karakteri canlandıracağı açıklanmayan Peter Skarsgard'dan oluşuyor. The Batman'de Gotham Şehri olarak İskoçya Glasgow'un yapılarının gösterileceği daha önce resmi olarak açıklanmıştı. Senaryoya dair elimizde olan tek bilgi, yönetmenin ve Colin Farrell'ın söylediklerine dayanıyor. Yönetmen, Batman'in dedektif olduğunu kanıtlayıcı bir noir hikaye sunacağını uzun süre önce açıklamıştı. Colin Farrell ise Jimmy Kimmel Live'e katıldığı zaman senaryo hakkında 'güzel, karanlık, hareketli' tanımlamasını yapmıştı.

  The Batman, 25 Haziran 2021'de izleyici karşısında olacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top