Beyazperdem
  "Nasipse Olur" Sinemalarda!
  14 Şub 2020 - 08:30
  facebook Tweet

  Sevgililer Günü'nün eğlenceli filmi Nasipse Olur, sinemalarda!

  Algı Eke ve Burak Sevinç'in başrolünü paylaştığı romantik komedi filmi "Nasipse Olur", vizyondaki yerini aldı. Sinemalarda izleyicilerini bugünden itibaren beklemeye başlayan Nasipse Olur'un biletlerini buradan alabilirsiniz!

  Keşanlı Ali Destanı, Direniş KaratayKurtlar Vadisi gibi yapımlardan tanıdığımız Selahattin Sancaklı yönetmenliğindeki Nasipse Olur'un hikayesi ise şöyle: Film, üst üste gelen felaketlere karşı inatçı bir mücadele veren genç bir kadının başına gelenleri konu ediyor. Günfer, geçimini pastacılıktan sağlayan genç bir kadındır. Babasının vefatından sonra büyük bir yıkıma uğrayan Günfer, tam kendisini toparlamaya çalışırken, amcasının kumar borcu yüzünden baba yadigarı olan emek fırınına mafyanın dadanmasıyla iyice kötü olur. Bunlar yetmezmiş gibi bir de evlenme hayalleri kurduğu Yaşar tarafından aldatıldığını öğrenmesi Günfer'i hayatını altüst eder. Başına gelen felaketlere karşı direnen Günfer'in hayatı, mahallenin zengin çocuğu Gökhan ile yollarının kesişmesi ile bambaşka bir hal alır.

  Sevgililer Günü'nde kaçırılmaması gereken yapımlar arasında yer alan Nasipse Olur'un oyuncu kadrosunda Ayrılsak da Beraberiz, Hayat Sevince Güzel, Cingöz Recai, Kaygı gibi yapımlardan tanıdığımız başarılı oyuncu Algı Eke ile Söz, Dönerse Senindir, Mahalle yapımlarında karşımıza çıkan Burak Sevinç'in yanı sıra  Nur SürerZeyno EracarErdem BaşÜnal Yeter, Selahattin Taşdöğen, Hakan Bulut, Barış Başar gibi önemli isimler bulunuyor. Filmin senaryosu, aynı zamanda oyuncu olan Barış Başar'ın kaleminden çıkıyor.

  Nasipse Olur, sinemalarda izleyicilerini bugünden itibaren bekliyor!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top