Filmleri oyla!
Beyazperdem
  John Krasinski İmzalı "Sessiz Bir Yer 2"den İki Yeni Teaser!
  25 Şub 2020 - 07:30
  facebook Tweet

  Emily Blunt başrollü "A Quiet Place Part II"dan yeni detaylar paylaşıldı.

  Geçtiğimiz yılların en çok beğenilen fantastik korku filmlerinden biri olan "Sessiz Bir Yer"in John Krasinski yönetmenliğindeki devam filmi "A Quiet Place Part II"dan iki yeni video paylaşıldı. Videolardan birinde, Abbott ailesinin iki üyesi eksilmiş ve bir de aralarına yeni bir bebek katılmış bir halde, bu apokaliptik dünyada başka insanlarla tanışmalarını ve onlarla birlikte mücadele vermelerini izliyoruz. Diğer videoda ise filmin oyuncuları ve yönetmeninden Sessiz Bir Yer 2'yi dinliyoruz.

  Emily BluntJohn KrasinskiMillicent Simmonds ve Noah Jupe'li kadrosuyla karşımıza çıkan ilk film, distopik bir evrende hayatta kalma mücadelesi veren Abbot ailesinin hikayesini anlatıyordu. Sessizlik kuralı bulunan atmosferde, hayatta kalmak için çeşitli önlemler alan ailenin yeni doğan bebekleri ve kuralı bozmaları başlarına bir felaketi getirmişti ama finalde bu felaketi önlemek adına büyük bir adım atılmıştı. Şimdi ise Abbott ailesinin babası Lee Abbott'ın ölümünün ardından aralarına katılan bebekle birlikte büyük bir hayatta kalma mücadelesi başlıyor. Daha geniş kadrolu ikinci filmde, ailenin başka bir yere taşınmak için hareket edişi ve karşılarına çıkan başka insanlarla yaşadıkları olaylar konu ediliyor. A Quiet Place Part II'nun oyuncu kadrosunda Blunt, Simmond ve Jupe'un yanı sıra  Diamond BloodGuardians of The Galaxy, In America gibi yapımlardan tanıdığımız Djimon HounsouPeaky Blinders28 Days LaterInceptionRed EyeSunshine yapımlarının yıldızı Cillian Murphy; Wayne Duvall gibi isimler bulunuyor.

   

  A Quiet Place, ilk filmiyle 91. Akademi Ödülleri'nde En İyi Ses Kurgusu kategorisinde adaylık almış, ancak Bohemian Rhapsody'ye kaptırmıştı.  17 milyon dolarlık bütçesine rağmen, dünya çapında 334 milyon dolarlık gişe hasılatı elde etmişti. Bu nedenle oldukça başarılı bir korku filmi olarak yerini alan A Quiet Place'in devamının çekilmesi kaçınılmazdı.

  A Quiet Place 2, 20 Mart 2020'de izleyicilerinin karşısında olacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top