Beyazperdem
  Emily Blunt, "Edge of Tomorrow" Devam Filmi Hakkında Konuştu
  11 Mar 2020 - 08:00
  facebook Tweet

  Edge of Tomorrow 2 nasıl bir film olacak?

  Tom Cruise ve Emily Blunt'ın başrolünde yer aldığı Edge of Tomorrow'a devam filminin geleceği daha önce açıklanmıştı. "Live, Die, Repeat and Repeat" adını taşıması planlanan ve Doug Liman'ın imzasını atacağı Edge of Tomorrow 2 hakkında konuşan isim Emily Blunt oldu. Blunt, filmle ilgili mizahla karışık fikirlerden bahsetti.

  Yakın gelecekte geçen ve dünyanın işgal edilme sürecinden sonra yaşananları konu edinen Edge of Tomorrow'un devam filmi için hazırlıklar yapılmaya başlandı. Şimdilerde Sessiz Bir Yer 2'nin vizyona girmesi için hazırlanan Emily Blunt, "Live, Die, Repeat and Repeat" hakkında daha önce konuşmuş ve Doug Liman'ın düşünceleriyle ilgili şu sözleri dile getirmişti: "Harika olduğunu söylediği bir fikrin olduğunu düşünüyorum. Adamın gelip olayı çözdüğünü söylüyor. Yıldızlar bunu yapabilmemiz için nasıl hazır olacak bilmiyorum. Umarım hazır olurlar." Şimdi ise Sessiz Bir Yer 2'nin prömiyerinde şu sözleri ekledi: "Edge of Tomorrow vücudumu mahvetti. Ama sevdiğim bu adamlarla yeniden çalışmak için gönüllüyüm. Bakıp görelim. Tom ve ben yeni filmi göremeden 70 yaşımıza geleceğiz. Biraz tuhaf görünecek. Geleceğe gittiğimiz bir film olması gerekecek. The Irishman'in Edge of Tomorrow versiyonu olacak. Kim bilir? Umarım Doug ile bunun hakkında konuşurum."

  Ayrıca yönetmen Doug Liman da birkaç ay önce sosyal medya üzerinden paylaşım yapmış ve Edge of Tomorrow 2'nun senaryosu üzerinde çalışıldığını belirtmişti. İlk filmin diğer başrolü Tom Cruise, filmle ilgili henüz açıklama yapmadı. Bu durumda dönmeye istekli olup olmadığı bilinmiyor. Oyuncu şimdilerde Mission Impossible serisinin 7 ve 8. filmleriyle meşgul durumda.

  Edge of Tomorrow'un konusu şöyleydi: Yakın gelecekte dünyayı ele geçiren Mimics adlı uzaylı birliği, birçok büyük şehri yok eder ve milyonlarca insanı ölümün eşiğinde bekletir. Dünyada hiçbir ordu, onların hızına, silahlarının gücüne ve de en önemlisi telepati yoluyla emir verme ve uygulama güçlerine ulaşamaz. Artık dünyadaki tüm ordular bu uzaylı sürüsüne karşı güçlerini birleştirmek durumundadır ve bu güç birliği dışında ikinci bir şansları yoktur. Subay Bill Cage daha önce bu savaşlardan hiçbirine katılmamış tecrübesiz bir askerdir ve atıldığı yeni görevi onun için bir nevi intihar anlamına gelmektedir. Beklenen olur; Cage dakikalar içerisinde öldürülür... Fakat bu bir sonu değil, yeni bir başlangıcı doğurur. Cage, sıradışı bir şekilde cehennem gibi bir günde uyanır, kendini kırılması zor bir döngünün içerisinde bulur. Buna göre her seferinde ölüp sonrasında yeniden dirilip aynı savaşı bir kez daha tekrarlamak zorundadır. Her geri dönüşünde daha güçlü, daha zeki ve Mimics'lerle daha kolay başa çıkabilir hale gelse de kendine verilen iş dünyanın en zorlu görevidir.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Black Widow Altyazılı Fragman
  Top Gun: Maverick Teaser
  Anne at 13,000 ft Fragman
  Sessiz Bir Yer 2 Altyazılı Teaser
   Jungle Cruise Altyazılı Fragman
  Candyman Orijinal Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Ryan Reynolds'tan Coronavirüs Konuşması!
  HABERLER - Sanatçılar
  3 Nisan 2020 Cuma
  Leonardo DiCaprio, COVID-19'dan Etkilenen İnsanlara Yardım İçin Gıda Fonu Başlattı
  HABERLER - Sanatçılar
  2 Nisan 2020 Perşembe
  Leonardo DiCaprio, COVID-19'dan Etkilenen İnsanlara Yardım İçin Gıda Fonu Başlattı
  Samuel L. Jackson'dan Evde Kalma Mesajı!
  HABERLER - Sanatçılar
  2 Nisan 2020 Perşembe
  Samuel L. Jackson'dan Evde Kalma Mesajı!
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top