Filmleri oyla!
Beyazperdem
  David Harbour, Hellboy'un Sevilmemesini Guillermo Del Toro'nun Hellboy'una Bağlıyor
  26 Mar 2020 - 10:30
  facebook Tweet

  David Harbour, Hellboy hakkında bir kez daha konuştu.

  Geçtiğimiz yıl içerisinde vizyondaki izleyicileriyle buluşan Hellboy uyarlaması, gişede istediği başarıyı elde edememiş ve izleyicilerin eleştiri topuna maruz kalmıştı. Filmin başrol oyuncusu David Harbour, bir kez daha filmle ilgili konuştu ve suçu Guillermo Del Toro'nun Hellboy serisine attı.

  Hellboy çizgi romanlarından uyarlanarak beyaz perdeye aktarılan Hellboy, geçtiğimiz yıl vizyondaki yerini almıştı. Ancak film büyük bir hayalkırıklığına dönüşmüştü. Dünya çapında yalnızca 44 milyon dolar elde edebilen Hellboy'un başarısız olmasını David Harbour farklı nedenlere bağladığını açıkladı. Black Widow filmiyle bir kez daha karşımıza çıkacak olan Harbour, Hellboy'un sevilmemesinin Guillermo Del Toro imzalı Hellboy serisinin çok sevilmesi kaynaklı olduğunu söyledi: "Biz çekimlere başlamadan önce başarısız olduğunu düşünüyorum. Çünkü insanlar filmi yapmamızı istemediler. Guillermo Del Toro ve Ron Pearlman bizim yeniden icat edebileceğimizi düşündüğümüz bu ikonik şeyi yarattı ve internetteki gürültü tıpkı 'Buna dokunmanızı istemiyoruz.' der gibiydi. Sonra biz eğlenceli olduğunu düşündüğümüz bir film yaptık ve problemleri vardı. Ama eğlenceli bir filmdi ve insanlar çok fazla filme karşı çıktı. Bu insanların hakkı, ama dersimi birçok farklı yoldan aldım."

  Neill Marshall yönetmenliğindeki Hellboy, insanların dünyası ile fantastik yaratıklarla dolu bir dünya arasında sıkışıp kalan Hellboy'un hangi tarafa ait olduğunu bulmak için çabalarken, bir yandan da Kral Arthur zamanında yaşayıp Merlin'in güçlerini çalan kötü büyücü Nimue'nin intikam almak için insanlığa açtığı savaşı durdurma çabasını temel alıyordu. David Harbour'ın yan karakterlerden birine hayat verdiği Black Widow'un vizyon tarihi yakın zamanda ertelendi ve ileri bir döneme alınacağı açıklandı. Ancak coronavirüs salgınının etkisinin sinema dünyasında ne zaman sona ereceği bilinmiyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Black Widow Altyazılı Fragman
  Top Gun: Maverick Teaser
  Anne at 13,000 ft Fragman
  Sessiz Bir Yer 2 Altyazılı Teaser
   Jungle Cruise Altyazılı Fragman
  Candyman Orijinal Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Ryan Reynolds'tan Coronavirüs Konuşması!
  HABERLER - Sanatçılar
  3 Nisan 2020 Cuma
  Leonardo DiCaprio, COVID-19'dan Etkilenen İnsanlara Yardım İçin Gıda Fonu Başlattı
  HABERLER - Sanatçılar
  2 Nisan 2020 Perşembe
  Leonardo DiCaprio, COVID-19'dan Etkilenen İnsanlara Yardım İçin Gıda Fonu Başlattı
  Samuel L. Jackson'dan Evde Kalma Mesajı!
  HABERLER - Sanatçılar
  2 Nisan 2020 Perşembe
  Samuel L. Jackson'dan Evde Kalma Mesajı!
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top