Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Mark Hamill'den Hayranlarına Star Wars Mektubu
  6 Nis 2020 - 15:00
  facebook Tweet

  Mark Hamill, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı.

  Orijinal Star Wars üçlemesinden bugüne bu evrenin yıldızlarından biri olan Mark Hamill, sosyal medya üzerinden hayranları ile bir mektup paylaştı. 1976 yılında Carrie Fisher ve Harrison Ford ile başladığı Star Wars yolculuğundan bahseden Hamill, hayranlarını duygu seline sürüklemeyi ihmal etmedi.

  George Lucas'ın imzasını atarak büyüttüğü Star Wars dünyası, asla sona ermeyecek bir evrene dönüştürüldü. 1976 yılında hayata geçirilmeye başlanan Star Wars: A New HopeStar Wars: Empire Strikes Back ve Star Wars: Return of The Jedi ile bir yıldıza dönüşen Mark Hamill, Star Wars: The Rise of Skywalker ile bu evrendeki yolculuğunun sonuna geldi. Hamill, bununla ilgili sosyal medya üzerinden bir mektubu hayranlarıyla paylaştı ve şu sözleri sarf etti: "Ne kadar olağanüstü bir yolculuktu. 1976'ya döndüğümde, Carrie, Harrison ve ben 'The Adventures of Luke Starkiller' olarak adlandırılan ve Journal of The Whills: Saga I: The Star Wars'tan alıntılanan filmdeki rollerimizi test ediyorduk. Bu küçük uzay filminin ne kadar zengin ve yaratıcı bir macerayı saklıyor olduğunu, tüm Skywalker hikayesini anlatan 8 bölüme daha ilham olacağını bilmemiz mümkün değildi. Bazılarınız için bu yolculuk 40 yıl önce yalnızca birkaç düzine sinemada bulunan koltuklardan vizyona girdiği ilk birkaç günde Star Wars'a davet edilerek başladı. Bazılarınız ise bu yolculuğun başka bir yerinde bize katıldı -Anakin'in karanlık tarafa gidişini anlatan geçmiş üçleme ya da tamamen yeni bir jenerasyondan kahramanları tanıtan devam üçlemesi-"

  Mark Hamill sözlerine şu şekilde devam etti: "Carrie'nin bir zamanlar söylediği gibi Star Wars aile ile ve hepimizin dönüştüğü şey ile ilgili. Kocaman bir topluluğun bu hikayelerdeki tek deneyimi paylaşması ve bizlere temel değerleri aşılaması ile ilgili...."

  Bu gönderiyi Instagram'da gör

  A few thoughts as one era ends and another begins... #StarWars

  Mark Hamill (@hamillhimself)'in paylaştığı bir gönderi ()

  J.J. Abrams'in yönetmen koltuğuna oturduğu Star Wars: The Rise of Skywalker'ın ardından Star Wars evreni The Mandalorian, Obi Wan Kenobi ve Cassian Andor dizileriyle devam ediyor. Ayrıca henüz proje halinde olan yeni filmler yolda gibi görünüyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Tenet Altyazılı Fragman
  Black Widow Altyazılı Fragman
  Top Gun: Maverick Teaser
  Anne at 13,000 ft Fragman
  Sessiz Bir Yer 2 Altyazılı Teaser
   Jungle Cruise Altyazılı Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Martin Scorsese'nin Karantina Günlerini Anlatan Kısa Film BBC'de Yayınlanacak!
  HABERLER - Sanatçılar
  28 Mayıs 2020 Perşembe
  Martin Scorsese'nin Karantina Günlerini Anlatan Kısa Film BBC'de Yayınlanacak!
  Simon Kinberg, "X-Men: Dark Phoenix"in Uzun Versiyonu Olmadığını Söylüyor
  HABERLER - Sanatçılar
  28 Mayıs 2020 Perşembe
  Simon Kinberg, "X-Men: Dark Phoenix"in Uzun Versiyonu Olmadığını Söylüyor
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top