Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Avengers: Endgame'in 1. Yılında Russo Kardeşler Yayın Yapacak!
  27 Nis 2020 - 12:15
  facebook Tweet

  Avengers: Endgame'in 1. yıl dönümü kutlanıyor.

  Marvel Sinematik Evreni'nin üçüncü evresini kapatan "Avengers: Endgame" vizyona gireli tam 1 yıl oldu. Bir devrin sona ermesini sağlayan filmin yıl dönümü bu nedenle sosyal medyada kutlanacak. Filmin yönetmen koltuğuna oturan Joe ve Anthony Russo ise bunun için etkinlik düzenliyor. Etkinlikte online olarak film izlenecek ve yönetmenler de bir süre boyunca yayında kalacak.

  Tony Stark, Natasha Romanoff, Steve Rogers gibi karakterlere veda ettiğimiz Avengers: Endgame, geçtiğimiz yılın en büyük olaylarından biri olmuştu. Bir kesim filmi çok beğenirken, bir kesim Thor ve Hulk gibi karakterlerin geçirdiği değişimden pek de memnun olmamıştı. Şimdi ise Avengers: Endgame'in 1. yıl dönümünde yönetmenler Joe Russo ve Anthony Russo karantinada tüm hayranlarla birlikte filmi izleme kararı aldı. Bugün, yani 27 Nisan tarihinde Amerika saatiyle 16.00'da film yönetmenler eşliğinde tekrar izlenecek. Yönetmenler filmin ilk saati boyunca Instagram üzerinden canlı yayın gerçekleştirecek ve Twitter'da bulunacaklar.

  Bu gönderiyi Instagram'da gör

  In honor of the 1 year anniversary of Avengers: Endgame, re-watch the film along with us TOMORROW (4/27) starting at 4pmPT/7pmET. We will be LIVE tweeting throughout the entirety of the film and we will be LIVE on IG for the first hour. We may even have a special guest popping by on IG… Join us by using #AvengersAssemble. Who’s in?

  The Russo Brothers (@therussobrothers)'in paylaştığı bir gönderi ()

  Avengers: Endgame'in konusu ise şöyleydi: "Avengers Infinity War"un ardından pek çok süper kahraman küle dönüşmüştür. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman, Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştur ve dünya umutsuz haldedir. Dünya üzerinde kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir uzay gemisinin içinde, uzay boşluğunda sürüklenmektedirler. Süper kahramanlar takımı için işler pek de iyi görünmemektedir. Ancak Kuantum Bölgesi'nden çıkmanın bir yolunu bularak Avengers ekibinin kalan üyelerine giden Ant-Man, yeni bir umut ışığı olacaktır. Daha önce var olduğunu bilmedikleri bölgeler, kahramanlar ve evrenlerin varlığını öğrenen ekip, Thanos'un kurduğu bu çarpık dengeyi değiştirmek ve kendilerinden alınanı geri getirmek için hayatlarının en büyük mücadelesine girişeceklerdir. Hepsi kişisel olarak önem verdikleri şeyleri kaybetmiş olan kahramanlarımız için intikam vakti gelmiştir.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top