Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Russo Kardeşler'in "Pizza Film School"u "Evil Dead"i Konuk Ediyor!
  29 May 2020 - 09:00
  facebook Tweet

  Pizza Film School'un yeni konusu Sam Raimi imzalı "The Evil Dead" olacak.

  Yönetmen kardeşler Joe Russo ve Anthony Russo, Pizza Film School'da üçüncü haftalarına giriyor. Russo Kardeşler bu hafta, Sam Raimi yönetmeni olduğu "The Evil Dead"i izleyip tartışacaklarını açıkladılar. Tartışma etkinliği bugün IGTV'de izlemeye açılacak.

  Üç hafta önce başlayan Pizza Film School etkinliği bu hafta da devam ediyor. Avengers: EndgameInfinity War gibi filmlerin yönetmen koltuğuna oturan Joe Russo ve Anthony Russo, bu hafta "The Evil Dead"i tartışma konusu yapacaklar. 1981 yılında Sam Raimi'nin çektiği korku filmi, bugün programa konuk olacak. Program, Instagram IGTV üzerinden gerçekleştiriliyor. Russo Kardeşler birkaç gün önceden duyurdukları filmleri inceliyor ve hazırladıkları videoyu Cuma günleri yayınlıyorlar.

  Bu gönderiyi Instagram'da gör

  This week’s #RussoBrosPizzaFilmSchool discussion will be posted to our IGTV TOMORROW (05/29) at 12:00pmPT. Do you have any questions about the #MovieoftheWeek, THE EVIL DEAD directed by Sam Raimi, that you want the Bros, Chris Markus, and @deadlinepete to discuss? Leave them in a comment below. And don’t forget to order some pizza for class—we’re ordering from @vitospizzaweho...

  The Russo Brothers (@therussobrothers)'in paylaştığı bir gönderi ()

  Pizza Film School'un konuğu The Evil Dead'in konusu ise şöyleydi: Bazı yolculuklar, her ne kadar nereye gidildiği ve beklentinin ne olduğu belli olsa da umulmadık kapılara açılabilir. Ormanda bir kulübeye doğru yola çıkan beş arkadaşın esas amaçları sadece bir haftasonunu keyifle geçirmektir. Gittikleri yerde bir teyp kaydı bulurlar. Bunu bir profesör bırakmıştır. Ardından Ölüler Kitabı’nı bulurlar. Kayıtta profesörün kendi çevirisini yaptığı, ölüleri canlandırma pasajlarını dinlerler ve dehşetli dolu bir kötülük ormanda açığa çıkar. Önce ormanın kendisi sonra da insanlar kötücül yaratıklara dönüşmeye başlar. Kızlardan biri ormana kaçtığında ağaçların tecavüzüne uğrar. Diğerleri de paylarına düşen dehşetle yüzleşeceklerdir. Bruce Campbell'ı yıldızlaştıran filmin son olarak dizisi çekilmişti.

  Geçtiğimiz haftalarda Pizza Film School'un incelediği filmler arasında Robert De Niro ve Jean Reno'lu Ronin ile Vincent Cassel'li La Haine bulunuyordu. Yönetmenler karantina süresinde programlarına devam edecekler gibi görünüyor. Russo Kardeşler ayrıca Tom Holland başrollü Cherry'nin vizyona girmesi için hazırlıklarına devam ediyorlar. Ama henüz bir tarih açıklanmadı.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top