Filmleri oyla!
Beyazperdem
  James Cameron ve Jon Landau, "Avatar" İçin Yeni Zelanda'ya Döndü
  1 Haz 2020 - 08:00
  facebook Tweet

  Avatar 2 çekimlerinin devam etmesi için çalışmalar devam ediyor.

  Coronavirüs salgını nedeniyle çekimleri durdurulan Avatar 2'nin devam etmesi için çalışmalara başlandı. Açıklananlara göre yönetmen James Cameron ve yapımcı Jon Landau, Los Angeles'ta başladıkları yolculuklarını Yeni Zelanda Wellington'a iniş yaparak sonlandırdı.

  Avatar 2'nin yönetmeni James Cameron ve yapımcısı Jon Landau filmin çekimlerine yakın zamanda devam edileceğini daha önce müjdelemişlerdi. Bunun en güvenli şekilde nasıl yapılacağını araştırdıklarını söyleyen ikili, Yeni Zelanda'ya giderek çalışmalarına orada devam etme kararı aldı.  Cameron ve Landau'nun Pazar günü Wellington'a iniş yapmalarına rağmen çekimlerin bir süre daha başlamayacağı duyuruldu. 54 yolcu ile birlikte şehre gelen yönetmen ve yapımcı, 14 günlük karantina sürecine girecek. Jon Landau, Yeni Zelanda'ya varmalarıyla ilgili Instagram'dan bir gönderi paylaştı.

  Bu gönderiyi Instagram'da gör

  Made it to New Zealand. Our 14-day government supervised self-isolation now begins. #avatarsequels #jamescameron #newzealand #airnewzealand✈️ #selfisolation

  Jon Landau (@jonplandau)'in paylaştığı bir gönderi ()

  Mart ayında Avatar 2'nin çekimlerine ara verilmişti. Geçtiğimiz hafta içerisinde filmin konusundan bahsedildi. Landau, filmin Sully ailesini odağına alacağını açıkladı. Evlerini terk etmek zorunda kalan Jake ve Neytiri, Pandora'nın dışına çıkacak ve yeni yerler keşfedeceklerdir. Bu yeni yerler de genellikle suyun altında ya da üstünde olacaktır. Landau ayrıca, Avatar serisinin Peter Jackson'ın Yüzüklerin Efendisi serisi gibi olmasını istediklerini belirtmişti. Dört yeni Avatar filmi için stüdyoyla anlaşma yapıldı. 2021, 2023 , 2025 ve 2027'de vizyona girecek olan filmlerden Avatar 2 için 16 Aralık 2021 tarihi takvimlerde işaretlendi.

  Avatar 2'de orijinal filmden tanıdığımız Sam WorthingtonZoe SaldanaSigourney WeaverJoel David MooreDileep Rao gibi isimler yeniden karşımıza çıkacak. Devam bölümlerinde Kate WinsletEdie FalcoVin Diesel ve Michelle Yeoh'un onlara katılması bekleniyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top