Beyazperdem
  Ahmet Atalay'ın Hollywood Yapımı Salgın Filmi "The Cure" Gösterime Başladı!
  1 Haz 2020 - 14:30
  facebook Tweet

  Türk yapımı Hollywood kısa filmi The Cure izleyicileriyle buluşmaya başladı.

  Birçok önemli blockbuster filme imzasını atan Türk yönetmen Ahmet Atalay'ın imzasını attığı Hollywood yapımı aksiyon filmi The Cure (Son Çare) izleyicileriyle buluşmaya başladı. Youtube üzerinden yayınlanan kısa film, coronavirüs salgınından çok daha önce çekilmeye başlanmış olmasına rağmen virüs temasıyla karşımıza çıkıyor.

  Mission Impossible Yansımalar, 13 Saat, Transformers gibi yapımların fragmanlarının kurgusuna imza atan başarılı isim Ahmet Atalay'ın yönetmeni olduğu kısa film The Cure, Youtube üzerinden gösterimini yapmaya başladı. Türkiye'de henüz yapılmamış ve Hollywood esintilerinin görüldüğü The Cure, ölümcül bir salgın hastalığı odağına alıyor. Hastalığın tedavisi için üretilen aşı krize neden oluyor. Uluslararası ilaç şirketleri ve örgütler, aşıyı ele geçirmek çeşitli planlar hazırlıyor.

  The Cure'un hayata geçirilmesi için yönetmen Ahmet Atalay bir stüdyodan destek almadığını açıkladı. 2 seneye yayılan bir sürede çekilen film, yalnızca 3 kişilik bir ekibe sahip. The Cure, Hollywood Hyperware Film Festivali'nde En İyi Yönetmen ve En İyi Aksiyon Filmi ödüllerinin sahibi oldu. Galası Los Angeles Raleigh'de yapılan Son Çare, Youtube üzerinden izlenebiliyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top