Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Olivia Munn, Bilim-Kurgu Filmi ‘Replay’in Başrolünde Yer Alacak!
  12 Haz 2020 - 19:55
  facebook Tweet

  The Newsroom'un yıldızı bilim-kurgu filmiyle karşımıza çıkacak.

  Getty Images
  Olivia Munn, Dark Castle Entertainment için bilim kurgu aksiyon filmi “Replay”de yapımcılık ve oyunculuk yapacak. “Replay” adlı film, The Exchange tarafından yaklaşan sanal Cannes Film Market'te uluslararası alıcılara tanıtılacak. CAA Media Finance yerel satış haklarını temsil ediyor. Yapım aşamasında olan film, Jimmy Loweree tarafından yazıldı ve yönetildi.

  Munn, kaçırılan ve öldürülen bir adamın karısı olarak rol alıyor. Yasadışı, yüksek teknoloji ve umutsuz bir planla donanmış olan karakter, geçmişi değiştirmek ve kocasını kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Munn, Dark Castle Entertainment'dan Ethan Erwin ve Hal Sadoff'la birlikte yapımcılık görevini de üstlenecek. Dark Castle'dan Robert Bell ortak yapımcı olarak görev alacak.

  Exchange'ten Brian O’hea, “Olivia Munn’ın “Replay”e bağlı olduğunu duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. O sadece harika bir oyuncu değil, aynı zamanda bu güçlü tür projesini piyasada çok popüler hale getirmeye yardımcı olacak izleyiciler tarafından da seviliyor” dedi.

  Munn’ın bilinen performasnları arasında “X-Men: Apocalypse”, “The Predator” ve “The Newsroom” bulunuyor. Erwin, “İzleyiciler Olivia Munn'la bir sonraki büyük aksiyon yıldızının doğuşuna tanık olacaklar. Yönetmenimiz Jimmy Loweree, vizyonu insanları uçuracak derece geniş, inanılmaz bir genç film yapımcısı.” dedi. Dark Castle şu anda, Simon Barrett'ın yönetmenliğindeki “Seance” projesiyle meşgul durumda. 
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top