Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Avatar 2'nin Devam Eden Çekimlerinden Yeni Görsel Geldi!
  17 Haz 2020 - 11:30
  facebook Tweet

  James Cameron, Avatar 2 çekimlerine devam ediyor!

  James Cameron'ın yönetmen koltuğuna oturduğu devam filmi Avatar 2'den yeni bir set fotoğrafı geldi. Coronavirüs nedeniyle çekimleri ertelenen Avatar 2'nin setine Yeni Zelanda'da devam edilmeye başlandı. Cameron ve filmin yapımcısı Jon Landau, iki hafta önce Yeni Zelanda'da karantina altına alınmıştı.

  Coronavirüs salgını nedeniyle tüm dünya üzerindeki prodüksiyonlar durdurulmuştu. Hollywood uzun süredir salgına uyum sağlayarak çekimlere devam etmenin yollarını arıyordu. Amerika'da hala salgın büyük ölçüde devam ettiği için normalleşme süreci daha fazla gecikecek gibi görünüyor. Bu sırada da film ekipleri farklı ülkelerde çekim yapmaya başladı. Avatar 2 ekibi, 2 hafta önce Yeni Zelanda'ya iniş yapmıştı ve 14 günlük karantina altına alınmışlardı. Şimdi ise çekimler devam ediyor.

  Bu gönderiyi Instagram'da gör

  Used my iPhone to snap a picture of our first shot back in production on the Avatar sequels.

  Jon Landau (@jonplandau)'in paylaştığı bir gönderi ()

  Paylaşımı yapımcı Jon Landau yaptı ve fotoğrafı telefonundan çektiğini belirtti. Avatar 2, Sully ailesini odağına alacak. Evlerini terk etmek zorunda kalan Jake ve Neytiri, Pandora'nın dışına çıkacak ve yeni yerler keşfedeceklerdir. Bu yeni yerler de genellikle suyun altında ya da üstünde olacaktır. Landau ayrıca, Avatar serisinin Peter Jackson'ın Yüzüklerin Efendisi serisi gibi olmasını istediklerini belirtmişti. Dört yeni Avatar filmi için stüdyoyla anlaşma yapıldı. 2021, 2023 , 2025 ve 2027'de vizyona girecek olan filmlerden Avatar 2 için 16 Aralık 2021 tarihi takvimlerde işaretlendi.

  Avatar 2'de orijinal filmden tanıdığımız Sam WorthingtonZoe SaldanaSigourney WeaverJoel David MooreDileep Rao gibi isimler yeniden karşımıza çıkacak. Devam bölümlerinde Kate WinsletEdie FalcoVin Diesel ve Michelle Yeoh'un onlara katılması bekleniyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top