Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Netflix, Animasyon Filmi "Over The Moon"dan Fragman Paylaştı
  23 Haz 2020 - 15:00
  facebook Tweet

  Bir Ay Masalı'ndan fragman geldi.

  Netflix'in yeni animasyon filmi "Over The Moon"dan fragman paylaşıldı. Müzikal animasyon filmi, iddialara göre ödül dönemine damgasını vurabilir. Filmin fragmanında bu kez bir animasyon filmiyle birlikte Ay Tanrıçası'nın varlığını kanıtlamak üzere uzaya doğru yol alıyoruz.

  Tarzan ve Pocahontas animasyonlarının hikayesini kaleme alan, ayrıca Kobe Bryant ile birlikte yaptığı Dear Basketball filmiyle Oscar ödülüne layık görülen Glen Keane'in yönetmen koltuğuna oturduğu Bir Ay Masalı, efsanevi Ay Tanrıçası’nın gerçek olduğunu babasına kanıtlamak isteyen genç bir kızın hikayesini konu ediyor. Ay Tanrıçası’nın gerçekten var olduğuna inanan ve hem bunu kanıtlayıp hem de Ay Tanrıçası ile tanışmayı hayal eden genç kız, bunun için bir roket inşa ederek Ay’a doğru macera dolu bir yolculuğa çıkmayı planlar.

  Yönetmen Glen Keane aynı zamanda The Little Mermaid'in Ariel'i, Beauty and The Beast'in Beast gibi karakterlere de hayat veren isim olarak biliniyor. Gravity filminin müziklerini besteleyen Steven Price, Over The Moon'un müziklerini yapan isim oldu. Christopher Curtis, Marjorie Duffield ve Helen Park da Over The Moon'un şarkılarını yazdı. Filmin seslendirme kadrosunda Cathy Ang, Phillipa Soo, Robert G. Chiu, Ken Jeong, John Cho, Ruthie Ann Miles, Margaret Cho, Kimiko GlennArtt Butler ve Sandra Oh bulunuyor.

  Over The Moon'un sonbahar aylarında Netflix'te gösterime girmesi bekleniyor. Ancak kesin tarihi henüz açıklanmadı.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top