Beyazperdem
  Ron Perlman, Yeniden Hellboy'da Rol Almayı Reddetmiş!
  29 Haz 2020 - 09:00
  facebook Tweet

  Ron Perlman'dan Hellboy itirafı!

  Oscarlı yönetmen Guillermo Del Toro'nun imzasını attığı Hellboy filmlerinde başrolü üstlenen Ron Perlman'dan yeni bir Hellboy açıklaması geldi. Rol aldığı Run With The Hunted filmi hakkında röportaj veren oyuncu, Hellboy rolüne geri dönmesi için teklif verildiğini, ancak reddetmek durumunda kaldığını itiraf etti.

  Golden Globe ödüllü usta oyuncu Ron Perlman, yıllar sonra yeniden Hellboy hakkında konuştu. 2004 yılında Hellboy filmi ve 2008 yılında Hellboy II: Altın Ordu filmiyle bu karaktere hayat veren Perlman, karaktere dönüş yapması için teklif geldiğinden bahsetti. Bu rolün tam olarak David Harbour'un rol aldığı Hellboy filmi için olup olmadığı belirtilmiyor. Ancak Perlman'ı durduran şeyin, yeni Hellboy filminin içerisinde ödüllü yönetmen Guillermo Del Toro'nun imzasının olmaması olmuş.

  Ron Perlman, üçüncü Hellboy filmini reddetmesini şu sözlerle anlattı: "Üçüncü Hellboy filmi konusunda beni durduran tek şey, Guillermo Del Toro'nun sektördeki en meşgul adamlardan biri olması. Eğer isteseydi bile yapamazdı. İki filmin birbiriyle alakası yok. Reboot filmine katılma olasılığım vardı ve içerisinde olabileceğim tek Hellboy filminin Guillermo Del Toro ile yapacağım olabilirdi. Böylece fikirden uzaklaştım. Kelimenin tam anlamıyla uzaklaştım. Filmi görmedim, pek bir şey de duymadım. En iyisinin olmasını diledim, ama bu benim bilgili olduğum bir konu değil."

  Son Hellboy yeniden çekimini Neil Marshall yönetmişti. Film, hem eleştirmenler hem de izleyicilerden olumsuz notlar aldı. Yılın en kötü filmlerinden biri ilan edildi. Başrolünde Stranger Things yıldızı David Harbour bulunuyordu. Şimdilik Hellboy'a devam filminin geleceği düşünülmüyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top