Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Uluslararası Uşak Kanatlı Denizatı Kısa Film Festivali Başvuruları Başladı!
  1 Tem 2020 - 08:00
  facebook Tweet

  Uşak Kısa Film Festivali, kısa filmcilerin başvurularını bekliyor!

  Bu yıl 7. kez gerçekleştirilmesi planlanan Uluslararası Uşak Kanatlı Denizatı Kısa Film Festivali'nin başvuruları resmi olarak başladı. Uşak Üniversitesi İletişim Topluluğu tarafından düzenlenen Uşak Kanatlı Denizatı Kısa Film Festivali bu yıl 21 dalda ödülü sahibine teslim edecek.

  7. Uluslararası Uşak Kanatlı Denizatı Kısa Film Festivali'nin başvurularının resmi olarak başlatıldığı açıklandı. Seçkisindeki kısa filmleri Cannes, Berlin, Venedik, Toronto gibi dünya çapında önemli film festivallerinden seçen ve telifleriyle birlikte gösterime sunan Uşak Kısa Film Festivali, üç farklı jüri ekibiyle birlikte başvuran filmleri değerlendirecek.

  Kısa film festivaline ilk başvurusunu yapan filmler, Ön Seçici Kurul tarafından değerlendirilecek ve gösterimini yapacak olan 100 film belirlenecek. Bunun ardından da yarışmaya katılacak olan filmleri Ara Seçici Kurul değerlendirecek. Finalist olarak yarışmaya alınan kısa filmlerden hangilerinin ödül alacağına ise Ana Seçici Kurul karar verecek. Bu yol ile 21 kategoride kısa filmde ödülü verilecek.

  Uluslararası Uşak Kanatlı Denizatı Kısa Film Festivali başvuruları 15 Ekim tarihine kadar devam edecek. Festival 14 ile 18 Aralık 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Ayrıntılar için filmfreeway.com/UsakWingedSeahorse adresinden bilgi edinebilirsiniz.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top