Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Dylan O’Brien, Peter Farrelly’nin Yeni Filminde Rol Alacak!
  7 Tem 2020 - 22:27
  facebook Tweet

  O'Brien, Oscarlı yönetmen Farrelly'le bir araya geliyor..

  Dylan O’Brien, Peter Farrelly’nin, “The Greatest Beer Run Ever: A True Story of Friendship Stronger Than War” romanından uyarlayacağı bir sonraki filminde rol almak için görüşmelerde bulunuyor. O’Brien, bu rol için düşünülen ve görüşülen onlarca isim arasından bu rolü kaptı ve Oscar ödüllü yönetmenle çalışma fırsatı yakaladı.

  Farrelly’nin en iyi film dalında Oscar kazanan bir önceki filmi “Green Book”ta rol alan Viggo Mortensen, filmde destekleyici bir rol oynuyor. Brian Currie ve Pete Jones, senaryoyu Joanna Molloy ve John “Chickie” Donohue’nun kitabından uyarlayan Farrelly'le birlikte yazacak. Hikaye, 1967'de New York'tan ayrılan ve ordudaki çocukluk arkadaşları ile yıllar sonra buluşmak için yola çıkan, Vietnam'da savaşmış asker Donohue'nun gerçek hikayesine dayanıyor.

  Yapımcılar David Ellison, Dana Goldberg, Don Granger ve Andrew Muscato olacak. Proje, Skydance adına Granger, Goldberg ve Aimee Rivera tarafından denetleniyor. Farrelly’nin bir önceki filmi “Green Book”, beş dalda Akademi Ödülü'ne aday gösterildi. En iyi film, en iyi senaryo (her ikisi de Farrelly için) ve en iyi yardımcı oyuncu kategorilerinde (Mahershala Ali) Oscar heykelciğine kazanmayı başardı. Film aynı zamanda bir gişe başarısı oldu ve rapor edilen 23 milyon dolarlık bütçeyle, dünya çapında 314 milyon dolar hasılat elde etti.

  O’Brien'ın en çok tanındığı projeler MTV yapımı “Teen Wolf” ve “The Maze Runner” serileri olarak biliniyor. En son eOne filmi “The Education of Fredrick Fitzell” filminde karşımıza çıktı. Şu an meşgul olduğu, sonraki çalışmaları ise; Paramount yapımı “Infinite” ve “Monster Problems” filmleri olacak. 
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top