Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Benden Ne Olur" Uyarlamasında Hazal Kaya'ya Onur Tuna Eşlik Edecek
  4 Ağu 2020 - 13:00
  facebook Tweet

  Benden Ne Olur'un oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor.

  Aslı Kızmaz'ın kaleme aldığı "Benden Ne Olur" kitabının beyaz perde uyarlamasının oyuncu kadrosu için görüşmeler devam ediyor. Bir süre önce filmin başrolünü Hazal Kaya'nın üstleneceği resmi olarak açıklanmıştı. Şimdi ise Kaya'ya eşlik edecek ismin yıldızı parlayan oyunculardan Onur Tuna'nın olacağı duyuruldu.

  Benden Ne Olur isimli kitap 2019 yılında piyasaya sunularak okuyucularıyla buluşmaya başlamıştı. Aslı T. Kızmaz'ın yazarı olduğu kitap, hayatında büyük işler başaran kadınları eleştiren ve hayattaki yerini sorgulayıp arayan gözü kara bir kadının hikayesini konu ediniyor. Hem aşk, hem eğlence, hem de iş hayatını bir araya getiren kitap, muzip bir hikaye sunuyor. Kitabın uyarlamasının başrolünde  Behzat Ç., Bu Son Olsunİtirazım VarKırık Kalpler BankasıMaralBizim Hikaye gibi yapımların başarılı ismi Hazal Kaya ile Filinta, Ağır Romantik, Mucize DoktorCesur Yürek gibi yapımların yıldızı parlayan oyuncusu Onur Tuna yer alacak.

  Onur Tuna, Benden Ne Olur filminde Soner karakterine hayat verecek. Açıklamayı yapan Medyapım'dan henüz başka bir duyuru gelmedi. İlerleyen dönemlerde yeni bilgilerin verilmesi bekleniyor. Çekimlere ne zaman başlanacağı henüz bilinmiyor.

  Bu gönderiyi Instagram'da gör

  Hazal Kaya’ nın partneri Onur Tuna ! Aslı T. Kızmaz’ ın yazdığı “Benden Ne olur” kitabından uyarlanan filmimizin Soner’ i çok sevgili Onur Tuna oldu🧿 #bizdenduyunistedik

  MEDYAPIM (@medyapimresmi)'in paylaştığı bir gönderi ()

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top