Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Yıldız Kadrolu "The Devil All The Time"dan Fragman!
  13 Ağu 2020 - 14:00
  facebook Tweet

  Netflix filmi The Devil All The Time'ın fragmanı resmi olarak paylaşıldı.

  Donald Ray Pollock'ın romanından uyarlanan The Devil All The Time'ın heyecanla beklenen ilk fragmanı paylaşıldı. Filmin fragmanında Ohio'da bir kasabaya gidiyor ve pek de iyi hayatlar yaşamayan insanlara konuk oluyoruz. Netflix yapımı filmin yönetmen koltuğunda Antonio Campos bulunuyor.

  Yakın zamanda izleyicileriyle buluşacak olan The Devil All the Time'da, Ohio ve Bati Virginia'da bulunan, farklı geçmişlerden gelen tuhaf bir grup insanın hayatı konu ediliyor. Filmdeki karakterlerden biri, Güney Pasifik’teki katliamda işkence gören eski asker Willard Russell'dır. Güzel karısı Charlotte’u kanserden kaybetmiş olan yaslı adam, bütün totemlerine ve dualarına rağmen onu kurtaramamış olmanın suçluluğunu taşımaktadır. Seri katil bir çift olan Carl ve Sandy Henderson, uygun modeller bulup Amerika’nın otoyollarında fotoğraflarını çekip ardından onları öldürmek için diyar diyar gezmektedir. Din adamı olan Roy, ve fiziksel engelli, gitar sever yardımcısı Theodore ise çiğnedikleri kanundan kaçmaktadırlar. Tüm bunların ortasında ise William ve Charlotte'un yetim kalan oğulları Arvin Eugene Russell vardır. Kendisini birbirinden oldukça farklı olan bu insanların ortasında bulan genç adam, iyi ancak şiddete meyilli bir hal almıştır. İkinci Dünya Savaşı'nın sonundan 1960'lara kadar bu karakterlerin hayatları nasıl bir hal alacaktır?...

  Psikolojik gerilim filmi The Devil All The Time, oyuncu kadrosunda Marvel Sinematik Evreni'nin Spider-Man'i Tom Holland, Alice In Wonderland, Crimson Peak gibi yapımların yıldızı Mia Wasikowska, DC'nin yeni Batman'i Robert Pattinson, Marvel'ın Winter Soldier'ı Sebastian Stan, It filmlerinin başarılı ismi Bill Skarsgård, Little Women ile yıldızı parlayan Eliza Scanlen, Haley Bennett, Jason ClarkeRiley Keough gibi yeni neslin en popüler isimlerini bulunduruyor. Dönem filmi olan The Devil All The Time'ın senaryosunu Antonio Campos ve Paulo Campos kaleme aldı. Yönetmenin sözlerine göre, Tom Holland'ın filmdeki performansı, oyuncunun kariyerinde yeni bir sayfanın açılmasını sağlayacak.

  The Devil All The Time, 16 Eylül 2020 tarihinde Netflix'teki izleyicileriyle buluşacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top