Filmleri oyla!
Beyazperdem
  BTS'nin Yeni Filmi "Break The Silence" Yakında Sinemalarda!
  26 Ağu 2020 - 13:30
  facebook Tweet

  Break The Silence: The Movie, izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

  Dünyada ünlü Koreli müzik grubu BTS'nin yeni belgesel filmi Break The Silence: The Movie'nin çok yakında sinemalarda izleyici karşısında olduğu duyuruldu. Love Yourself: Speak Yourself dünya turunun bitmesinin ardından, turdan geriye kalanlar film oldu. Break The Silence: The Movie'den resmi fragman paylaşıldı.

  Break The Silence: The Movie, Koreli grup BTS’nin dünya turnesinde yaşananları gözler önüne seriyor. Wembley Stadyumu’nda konser veren ilk Koreli grup olan BTS, “Love Yourself: Speak Yourself” turnesini büyük bir başarıyla bitirdi. Turne kapsamında Los Angeles, Chicago, New York, São Paulo, Londra, Paris gibi birçok şehri ziyaret eden BTS grubunun sahnede olmayan yüzüne tanık olduğumuz filmde, grup üyelerinin kişisel yaşamlarına odaklanılıyor.

  BTS'nin dünya turunun şehirleri Los Angeles, Chicago, New York, São Paulo, Londra, Paris, Osaka, Shizuoka, Riyad ve Seul oldu. Billboard Boxscore listesine en üstten giren stadyum konserinin belgesel filmi Break The Silence: The Movie'de grubun tüm üyeleri, daha önce anlatmadıkları hikayelerini anlatacaklar.

  Break The Silence: The Movie sınırlı sayıda sinemada 10 ile 24 Eylül tarihleri arasında sinemalarda gösterimini yapacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top