Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Antonio Campos, Neden "The Devil All The Time" Başrolü İçin Tom Holland'ı Seçti?
  15 Eyl 2020 - 10:15
  facebook Tweet

  Antonio Campos, başrol oyuncusu Tom Holland ile ilgili konuştu.

  The Devil All The Time, izleyici karşısına çıkmak için son hazırlıklarını yapıyor. Yönetmen Antonio Campos, tanıtımlar sırasında filmin yıldızı Tom Holland hakkında konuştu. Simon Killer” ve “Christine” filmleriyle tanınan Campos, neden Holland'ı seçtiğini açıkladı.

  Antonio Campos, Spider-Man'in yıldızı Tom Holland'ı neden gerilim dramı The Devil All The Time için seçtiğini şu sözlerle ifade etti: "Daha az yıldız bir oyuncunun elinde Arvin karakteri aşılamaz, muhtemelen dışlanan biri olabilirdi. Anahtar noktası, yaşadığı travmayı anlamak ve içindeki insanlıkla bağlantıya geçmekti Tom sesini ve fiziksel özelliklerini uyarlamanın ötesinde Arvin’in yaşadığı travmayı üstlenip taşıyabildi ama aynı zamanda Arvin’i ulaşılabilir ve kökleriyle bağ kurabileceğimiz insani sıcaklığa sahip bir karakter haline getirdi. Onun yaşındaki bir oyuncuya göre bu kadar karmaşık bir karakteri çabasız bir şekilde ele alabilmesi sıklıkla görülmez. Birlikte çalıştığım en iyi oyunculardan biri ve jenerasyonunun en iyilerinden biri." 

  Filmin konusu ise şöyle: The Devil All the Time'da, Ohio ve Bati Virginia'da bulunan, farklı geçmişlerden gelen tuhaf bir grup insanın hayatı konu ediliyor. Filmdeki karakterlerden biri, Güney Pasifik’teki katliamda işkence gören eski asker Willard Russell'dır. Güzel karısı Charlotte’u kanserden kaybetmiş olan yaslı adam, bütün totemlerine ve dualarına rağmen onu kurtaramamış olmanın suçluluğunu taşımaktadır. Seri katil bir çift olan Carl ve Sandy Henderson, uygun modeller bulup Amerika’nın otoyollarında fotoğraflarını çekip ardından onları öldürmek için diyar diyar gezmektedir. Din adamı olan Roy, ve fiziksel engelli, gitar sever yardımcısı Theodore ise çiğnedikleri kanundan kaçmaktadırlar. Tüm bunların ortasında ise William ve Charlotte'un yetim kalan oğulları Arvin Eugene Russell vardır. Kendisini birbirinden oldukça farklı olan bu insanların ortasında bulan genç adam, iyi ancak şiddete meyilli bir hal almıştır. İkinci Dünya Savaşı'nın sonundan 1960'lara kadar bu karakterlerin hayatları nasıl bir hal alacaktır?

  The Devil All The Time, 16 Eylül'de Netflix'teki izleyicilerinin karşısına çıkacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top