Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Henry Cavill, Justice League: Snyder Cut Çekimlerine Katılmayacak
  25 Eyl 2020 - 12:30
  facebook Tweet

  Justice League'in yeni sahne çekimlerinde Henry Cavill yer almayacak.

  Zack Snyder uzun uğraşlar sonucunda Justice League filminin kendi kurgulayacağı versiyonunu izleyicilerle buluşturmak için onay almayı başarmıştı. Ancak hiçbir ek sahnenin çekilmeyeceği söyleniyordu. Açıklananlara göre Ekim ayı içerisinde, yıldız oyuncular yeniden bir araya gelerek ek sahne çekimlerine katılacak. Aralarında Superman'e hayat veren Henry Cavill'ın olmadığı ortaya çıktı.

  Collider'a konuşan yıldız oyuncu Henry Cavill, Justice League: Snyder Cut çekimlerine katılmayacağını şu sözlerle açıkladı: "Ek olarak bir şey çekilmeyecek. Her şey çoktan yapıldı. Tamamen farklı uzunlukta olacak olan filmde ve post prodüksiyonunda olacaklara bağlı olarak işlerin nasıl ilerleyip değişeceğini bilmiyorum. Üzerinden dört yıl geçen Justice League'den ne gibi sonuçlar çıkarılabilir? Dört yıl, hayranların tepkilerini anlamaya değerdi. Şimdi ise ben yalnızca olanları izliyorum."

  Geçtiğimiz yıl boyunca, Zack Snyder, Jason MomoaBen AffleckGal Gadot ve daha birçok isim Justice League: Snyder Cut'ın yapılması için kampanya çalışması yapmıştı. Bunun ardından Warner Bros sonunda ikna oldu ve yeniden kurgulanacak olan versiyonu HBO Max'te yayınlama kararı alındı. Ancak açıklanan kurgu ve CGI karakter tasarım bütçesi yaklaşık olarak 20 milyon doların üzerindeydi. Bu bütçenin çok fazla olduğu konuşuluyordu. Hatta Zack Snyder, bu rakamı 70 milyon dolara çıkararak çekimlerin yapılabileceğini söyledi. Mini dizi şeklinde yayınlanacak olan Justice League: Snyder Cut'ın aslında tam olarak yeniden kurgulanmayacağı ortaya çıkmıştı. Geçtiğimiz günlerde söylenenlere göre film için ek sahneler çekilecek.

  Bu ek sahnelerin bugüne kadar çekilmemesinin nedeni, yalnızca coronavirüs salgını tedbirleriydi. Şimdi ise güvenlik önlemleri alınarak çekimlerin yapılması için izin verildi. Bu sırada Henry Cavill, Witcher dizisinin ikinci sezonuyla meşgul olacak. Warner Bros'un Zack Snyder'ın gidişinin ardında yerine Joss Whedon'ın farklı bir tonla birlikte yönetmen koltuğuna geçtiği biliniyor. Whedon'lı Justice League'in konusu ise şöyleydi: Superman'in fedakarlıklarından ilham alan Batman'in insanlığa olan inancı toparlanmıştır. Yeni müttefiki Wonder Woman ile insanlığın kaderi için savaşmaya hazırlardır. Ancak karşılarına çıkan yeni tehditin büyüklüğü karşısında kendilerini süper güçlü bir takım toplamak için çok kısa bir süreleri kalmış bir halde bulurlar. Ancak bu süper kahraman ekibi dünyayı kurtarmak için yeterli olacak mıdır?

  Justice League: Snyder Cut, 2021 yılı içerisinde HBO Max'teki yerini alacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top