Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Hızlı ve Öfkeli Serisi, İki Filmin Ardından Sona Erecek
  21 Eki 2020 - 13:00
  facebook Tweet

  Fast and Furious serisinin sonu geliyor...

  2000'li yılların başında izleyici karşısına çıkmaya başlayan Hızlı ve Öfkeli serisinin sona ermesine karar verildi. Vin Diesel daha önce yaptığı açıklamalarda, Fast and Furious için 10. filmin de çekilmesi gerektiğini belirtmişti. Şimdi ise Justin Lin ile birlikte çekilecek iki filmin ardından seriye veda edeceğimizin duyurusu yapıldı.

  Deadline'ın haberine göre, Fast and Furious serisi sona eriyor. F9 filminin 2020 yılı içerisinde vizyona girmesi planlanıyordu. Ancak coronavirüs salgını buna engel oldu ve film, 2021 yılına ertelendi. Şimdi ise sona yaklaşıldığı haberi paylaşıldı. Yeni planlara göre seriye iki film daha eklenecek ve ardından Vin Diesel, Michelle RodriguezTyrese GibsonChris “Ludacris” BridgesJordana Brewster ve Nathalie Emmanuel'den oluşan yıldız kadroya veda edeceğiz. Bu iki filme Dwayne Johnson ya da Jason Statham'in dönüş yapıp yapmayacağı bilinmiyor. Universal'ın, bünyesindeki en başarılı film serisi Fast and Furious'ı bitirme kararı vermesine ise şaşkın gözlerle bakılıyor.

  Fast and Furious'ın 9. filminin konusu şöyle olacak: Dominic Toretto’nun artık tek önceliği oğlu Brian’ı korumaktır. Oğlu ve Letty ile birlikte sakin bir yaşam süren Toretto, istese de geçmişinden kurtulamaz. Bu kez geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalan Toretto, siber suçlu Cipher ile birlikte çalışan kardeşi Jakob’a karşı savaşmak zorunda kalır. Film, 28 Mayıs 2021 tarihinde sinemalardaki yerini alacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top