Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Mark Ruffalo, "The Adam Project"te Ryan Reynolds'ın Babası Olacak
  24 Kas 2020 - 11:00
  facebook Tweet

  Mark Ruffalo, The Adam Project'in oyuncuları arasına eklendi.

  Shawn Levy'nin yönetmen koltuğuna oturacağı The Adam Project'in oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Ryan Reynolds'ın yıldızı olacağı zamanda yolculuk temalı The Adam Project'in kadrosuna Marvel Sinematik Evreni'nin Hulk'ı Mark Ruffalo eklendi. Açıklamalara göre Ruffalo filmde, Ryan Reynolds'ın babasını canlandıracak.

  Skydance ve Netflix ortaklığındaki The Adam Project'in konusu ile ilgili ayrıntılar henüz tam olarak açıklanmadı. Ancak daha önce verilen bilgiler dahilinde Ryan Reynolds'ın filmde, geçmişe gidecek kendinin 13 yaşındaki halinden yardım isteyen bir adam olacağı söylenmişti. Zamanda geri gittiği sırada da, tam olarak kendisiyle aynı yaşta olan babasıyla karşılaşacaktır. Arrival, Stranger Things, This Is Where I Leave You, Real Steel gibi yapımlarla tanınan Shawn Levy'nin yönetmeni olacağı filmin oyuncu kadrosuna daha önce de Zoe Saldana ve Jennifer Garner'ın eklendiği resmi olarak açıklanmıştı. Ayrıca Catherine Keener, The Adam Project'in kötüsünü canlandıracak. Şimdi ise Zoe Saldana'nın Gamora'sı ile aynı evrende bulunan Hulk ile tanıdığımız Mark Ruffalo The Adam Project'e katıldı.

  Shawn Levy, Ryan Reynolds ile daha önce de Free Guy isimli filmi hayata geçirmişti. Ancak film coronavirüs tedbirleri gereği şimdilik vizyon takviminden kaldırıldı. The Adam Project'in senaryosunu Jonathan Tropper ve David Ellison yazdı. Ryan Reynolds ve Shawn Levy, filmin yapımcılığını üstlenecek ve Skydance prodüksiyon şirketi ile işbirliğine gidecekler. Skydance, Netflix için The Old Guard filmini çekmişti. Ayrıca Top Gun: Maverick'te de şirketin imzası bulunuyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top