Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Aaron Paul, Bilim Kurgu Türündeki "Dual"dan Görsel Paylaştı
  1 Ara 2020 - 14:45
  facebook Tweet

  Dual'dan Aaron Paul'lu görsel geldi.

  Breaking Bad'in yıldız oyuncusu Aaron Paul, gelecek projesi olan bilim kurgu türündeki Dual'dan bir görsel paylaştı. Bu görselle birlikte aksiyonun dozunun yüksek olacağı resmileşmiş oldu. Dual'ın çekimleri Ekim ayında başladı ve Finlandiya Tampere'de gerçekleştiriliyor. Yönetmenliğini Faults ile tanıdığımız Riley Stearns üstleniyor.

  Son olarak Netflix'te yayınlanan El Camino'da bir kez daha Jesse Pinkman olarak izlediğimiz Aaron Paul, yıldızı olduğu Dual'dan bir görsel paylaştı. Plastik makyaj içerisinde gördüğümüz Paul'un filmdeki rolü bilinmiyor. Filmde Paul'a Marvel Sinematik Evreni'nin yıldız oyuncusu Karen Gillan eşlik ediyor.

  Bu gönderiyi Instagram'da gör

  Aaron Paul (@aaronpaul)'in paylaştığı bir gönderi

  Filmin konusu ise şöyle: Dual, ölümcül hastalığı olan bir kadının hayatına odaklanıyor. Ölümcül bir hastalıktan muzdarip olan genç bir kadın, ölümünün ardından ailesinin ve arkadaşlarının acısını hafifletmek için kendisini klonlatmaya karar verir. Ancak genç kadın, mucizevi bir şekilde iyileşir. Bu durum üzerine klonunun görevini sonlandırmak ister ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

  Aaron Paul'lu Dual, 2021 yılı içerisinde izleyici karşısına geçecek. Oyuncu, 2019 yılında başlayan ve Octavia Spencer ile birlikte başrolünü paylaştığı Truth Be Told ve Krysten Ritter ile başrolünde yer aldığı The Cold Case dizisiyle yoluna devam edecek.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top